Nieprzeczytane posty

Czy warto kupić ubezpieczenie podróżne w biurze podróży 2018

1
Ubezpieczenie podróżne jest ważne, więc turyści muszą wiedzieć, że są zorientowani w każdym aspekcie ich planu.

Niektóre rodzaje ubezpieczenia podróżnego są potrzebne na różne święta, wakacje na wakacje i wakacje na nartach wymagają określonych planów.

To samo dotyczy sytuacji, w których zabierasz drogie urządzenia takie jak laptop lub kamera, podróżni muszą upewnić się, że ich plan pokryje ich koszt.

Możesz porównać różne plany online,

Kira Solomon, agent biura podróży, powiedział: "W ramach programu TA nauczyły mnie towarzystwa ubezpieczeniowe, które nigdy nie udzielały odpowiedzi na pytania klientów, ponieważ sam nie jestem licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym i nie mogę brać odpowiedzialności za mylne informacje.

"To, czego mnie szkolono, polega na dostarczeniu moim klientom pełnej kopii danych dotyczących ubezpieczenia i skierowaniu ich do agencji ubezpieczeniowej w celu uzyskania szczegółowych pytań."

Twój biuro podróży może polecić plan, ale to nie do nich należy upewnienie się, że obejmuje ono wszystkie Twoje potrzeby.

Kira dodał na Quora: "Przedstawiciele agencji mogą nie mówić ci o tym, co jest objęte gwarancją, powinni dostarczyć kopię raportu w całości (lub plany ubezpieczenia, jeśli oferują ci opcje do wyboru), a stamtąd obowiązkiem podróżnika jest to sprawdzić, aby upewnić się, że obejmuje to, czego ty osobiście potrzebujesz "
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości