Nieprzeczytane posty

Ponad1000 euro za posiłek, wiemy gdzie to miało miejsce 2018

1
Grupa japońskich studentów została zszokowana, gdy restauracja w Wenecji zażądała 970 funtów za posiłek.

https://www.tripadvisor.co.uk/Restauran ... eneto.html


Grupa czterech studentów, którzy studiują w Bolonii, jadła w restauracji Osteria de Luca w pobliżu Placu Świętego Marka, kiedy przedstawiono im rachunek za trzy steki ze smażonych ryb i wody mineralnej.


Ogłuszona grupa udała się następnie do lokalnej policji, aby zgłosić restaurację.

Rzecznik Gruppo 25, organizacji zajmującej się prawami obywatelskimi w Wenecji, powiedział o eskalacji liczby przypadków, w których oszukuje się turystów.

"To tylko najnowszy przypadek tego typu. Młodzi ludzie, którzy są studentami uniwersytetu w Bolonii, złożyli oficjalną doniesienie na lokalny posterunek policji, gdy tylko wysiedli z pociągu. "

Restauracja ma ocenę 1,5 (z 5) na Tripadvisor, z 83% odwiedzających ją nazywającą "Terrible".


Jeden z użytkowników skarżył się: "Po prostu skończyłem jeść w tym miejscu, a jedzenie było bardzo przeciętne, nie zamierzałem zostawić recenzji, dopóki nie dostałem rachunku! Dodali prawie 50 € podatków i napiwków, są to ukryte opłaty, których ci nie mówią, a usługa nie była tak dobra! Czuję się oszukany. "


Inny gość, który zamieścił recenzję w grudniu 2017 r., Napisał: " lasagne to tylko kałuża sosu mielonego i liść sałaty, pizze są rozmrożonymi podstawami prawdopodobnie kupiony supermarket, silny zapach toalety koło naszego stolika, rachunek był bardzo drogi i bardzo żałujemy, że nie sprawdzaliśmy Tripadvisor przed wejściem do tej restauracji. "

Było wiele incydentów z udziałem turystów twierdzących, że zostali oszukani w restauracjach w Wenecji w ostatnich miesiącach.


W listopadzie 2017 r. Brytyjski turysta nazwał restaurację w Wenecji "koszmarną i obrzydliwą", po tym jak zażądano 526 € (463 £) za obiad dla trzech osób. Turysta z Birmingham jadł z rodzicami w Trattoria Casanova w centralnej dzielnicy San Marco, zamawiając jedzenie i dzieląc się nimi.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 706 gości

cron