Nieprzeczytane posty

Zakopane: Tatry

1
W okresie wakacyjnym w Tatrzański Park Narodowy /TPN/ zaprasza na bezpłatne wycieczki w najwyższe partie polskich gór wraz z przewodnikiem, w każdy wtorek. Z darmowej wycieczki mogą skorzystać wszyscy chętni, którzy pojawią się na miejscu zbiórki o godz. 8,00. Czas trwania wycieczki to około 5 godzin. Każdy uczestnik wycieczki musi mieć odpowiedni ubiór oraz buty turystyczne, wskazane jest także ubranie przeciwdeszczowe.
Zapraszam na wakacje do Torrevieja w Hiszpanii - Apartamenty na każdą kieszeń -

sprawdź http://www.apartament-hiszpania.info/

Obrazek

Re: Zakopane: Tatry

2
Bardzo fajna akcja i oby było ich więcej w Tatrach,bo zawsze jest to dodatkowa promocja regionu jak i samych gór. Poza tym lato to idealny czas na odwiedziny Tatr,więc jeżeli ktoś nie ma pomysłu na to jak spędzić swój urlop,to można np wynająć cały domek dla siebie i znajomych gdzie solidnie wypoczniecie:)
www.sywor.pl - domki Zakopane, zapraszamy.

Re: Zakopane: Tatry

5
Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten temat. Planuję wyjazd do Zakopanego z firmą http://wojnar.pl/oferty/wczasy-dla-seniorow-14-dni/ i chciałabym jak najaktywniej spędzić tam czas. W górach czuję się jak w domu, ale do tej pory nie miałam sposobności aby wybrać się na dłuższe wyjście. Mam jeszcze parę pytań i czy istnieje jakaś możliwość kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji?

Re: Zakopane: Tatry

8
To kwestia gustu, bo przecież Tatry są piękne o każdej porze roku, także jesienią kiedy każde drzewo jest pokryte złotymi liśćmi, wtedy wychodzą przepiękne zdjęcia i unikniemy tłumów na szlakach, co dla każdego kto chce spędzić tam czas aktywnie- jest bardzo ważną informacją.

Re: Zakopane: Tatry

9
U nas to już jest tradycja, że co roku jeździmy w góry i zawsze wybieramy Tatry bo po prostu jest tam pięknie. Zakopane ma swój urok :) Z tym, że my zawsze nocujemy troszkę obok bo w nowe bystre- lepiej się czujemy z dala od tego zgiełku :)

Re: Zakopane: Tatry

10
Ooo, ja w najbliższy weekend (czyli już jutro wieczorem wyjeżdżamy) planuję wybrać się na Kasprowy Wierch, nie byłam tam od wczesnych czasów nastoletnich ;) Nawet aplikację sobie pobrałam specjalnie w tym celu, zobaczymy jak się sprawdzi :) Mam tylko nadzieję, że tłum turystów mnie nie staranuje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron