Nieprzeczytane posty

Re: "Pomysł na prezent

2
jestem pasjonatką czytania, kocham książki.
Uwielbiam je otrzymywać, ale i dawać w prezencie. Tak więc u mnie królują książki, chyba równie często wręczam kosmetyki do pielęgnacji oraz perfumy. Czasem zdarza się zaproszenie np. spa, kosmetyczka czy bilet na spektakl teatralny.

Re: "Pomysł na prezent

3
Wszystko zależy dla kogo ;) Dla mojej siostry zawsze wybieram , dla rodziców coś współnego np z prezentu marzeń, dla mężą to co akurat sobie wymyśli, a było już wszystko od gier komputerowych po ubrania i gadżety do samochodu ;)
Zawsze staram sie wypłapać z rozmów co chcieliby dostać ;)

Re: "Pomysł na prezent

4
damian89 pisze:Dzień dobry, jakie najczęściej prezenty kupujecie swoim bliskim ? Gdyż ja kupuje często biżuterie, i tak sobie myślę, że czas na zmiany i nowe pomysły he he
Jeśli biżuteria dotąd się sprawdzała, to może nie zmieniaj prezentu tylko jego rodzaj? :) Ostatnio coraz bardziej popularna jest biżuteria handmade, w odróżnieniu od masówki ze sklepów jest zawsze wyjątkowa. Sporo tego możesz znaleźć np. tutaj: Reklama usunieta

Re: "Pomysł na prezent

5
Marghot pisze:jestem pasjonatką czytania, kocham książki.
Uwielbiam je otrzymywać, tak więc u mnie królują książki, chyba równie często wręczam kosmetyki do pielęgnacji oraz perfumy. Czasem zdarza się zaproszenie np. spa, kosmetyczka czy bilet na spektakl teatralny.

Ciekawa koncepcja. Nawet mi się podoba :D Dzięki :)

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 46 gości

cron