Nieprzeczytane posty

Re: "Pomysł na prezent

83
Podruzek pisze:Ja ostatnio na urodziny dostałem wiatrówkę walthera ppq m2, bo zakochałem się w strzelnicach podczas jednego z wypadów :D najlepiej kupować prezenty związane z hobby ;)
i gdzie z niego strzelasZ? możesz go wnosić na strzelnicę, czy gdzieś na działce do tarcz :D ?

1dorota pisze:bardzo nie lubię odpowiadać na pytanie co mogę kupić na prezent ukochanej osobie? Jeśli jesteś z kimś to powinieneś wiedzieć o czym ta druga osoba najbardziej marzy.
Dla mnie zawsze najlepszym pomysłem jest książka albo jakiś dobry film.
Mój ukochany jest fanem gwiezdnych wojen więc zawsze cieszy się jak dostanie jakiś gadżet związany z tą sagą
Ja ostatnio zrobiłem prezent dla mojego brata, który jest ogromnym fanem surviwalu i B. Gryllsa, więc kupiłem mu książkę "Urodzony by przetrwać. Bardzo niebezpieczna książka dla mężczyzn" - Bear Grylls . był zachwycony :D

Dobrym , i na pewno praktycznym, prezentem dla bliskiej nam osoby jest coś do samoobrony. Chyba gaz pieprzowy jest najpopularniejszy w tej kwestii, ale znam też zwolenników paralizatorów. Bezpieczeństwo zawsze na 1 miejscu, a troska o najbliższych na pewno zostanie doceniona. :)

Re: "Pomysł na prezent

84
paczek pisze:
Podruzek pisze:Ja ostatnio na urodziny dostałem wiatrówkę walthera ppq m2, bo zakochałem się w strzelnicach podczas jednego z wypadów :D najlepiej kupować prezenty związane z hobby ;)
i gdzie z niego strzelasZ? możesz go wnosić na strzelnicę, czy gdzieś na działce do tarcz :D ?
To wiatrówka, możesz z tego sobie w lesie do tarcz nawet postrzelać
paczek pisze:
1dorota pisze:bardzo nie lubię odpowiadać na pytanie co mogę kupić na prezent ukochanej osobie? Jeśli jesteś z kimś to powinieneś wiedzieć o czym ta druga osoba najbardziej marzy.
Dla mnie zawsze najlepszym pomysłem jest książka albo jakiś dobry film.
Mój ukochany jest fanem gwiezdnych wojen więc zawsze cieszy się jak dostanie jakiś gadżet związany z tą sagą
Ja ostatnio zrobiłem prezent dla mojego brata, który jest ogromnym fanem surviwalu i B. Gryllsa, więc kupiłem mu książkę "Urodzony by przetrwać. Bardzo niebezpieczna książka dla mężczyzn" - Bear Grylls . był zachwycony :D
Super, też czytałem jego książki i są znacznie lepsze niż programy w tv

Re: "Pomysł na prezent

85
A nie myślałaś może o czymś zupełnie innym, niezwykłym ? Bo myślę, że tego typu https://www.skarbnicanarodowa.pl/srebro/srebrne-monety monety to świetna opcja na prezent, która nie tylko zachwyci ale pozostanie pamiątką na bardzo długo.

Re: "Pomysł na prezent

87
jest super wysłałem ci adres na priv dzięki. Przywiozę ci taką Whisky jak chcesz a jak masz jakieś specjalne zamówienia to daj znać
IMG_2954.jpg
IMG_2954.jpg (1.66 MiB) Przejrzano 5008 razy
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: "Pomysł na prezent

89
Ciekawym pomysłem na prezent jest voucher na pobyt lub usługi w SPA czy hotelu. W ofercie Hotelu Klimek****SPA znajdziecie Państwo możliwość zakupu vouchera za dowolną kwotę, który można potem wykorzystać na dowolne usługi w naszym Hotelu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA

Re: "Pomysł na prezent

90
Moim zdaniem bardzo fajnym i ekskluzywnym prezentem będą perfumy. Wystarczy wybrać niecodzienny, piękny zapach i oryginalną fiolkę np.https://neness.pl/perfumy/lancome. Lubię dostawać perfumy od chłopaka, a także od rodziny. Zawsze sprawia mi to radość.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości

cron