Nieprzeczytane posty

Re: urlop

3
Ja planuję wybrać się w okolice Augustowa - zwiedzić okoliczne atrakcje (lista spora), a także wybrać się na 2-3 na Litwę - zwiedzić Wilno, Kowno oraz Wiłkomierz.
Może to jest jakiś trop na lato 2016?

Re: urlop

4
My z kolei chcemy zaatakować Hiszpanię i Costa Brava - zwiedzić na pewno Barcelonę i poopalać się na tych słynnych plażach. Tylko jeszcze nie wiem czy szukać czegoś na własną rękę, czy rezerwować z biurem.

Re: urlop

5
Wszystko zależy od Ciebie,co dokładnie preferujesz. Ja z doświadczenia moge polecić Tatry,gdzie nie sposób się nudzić i spędzisz ten czas aktywnie. Co powiesz na Zakopane i nasz domek urządzony w pięknym,góralskim stylu?
www.sywor.pl - domki Zakopane, zapraszamy.

Re: urlop

10
U mnie niestety w tym roku urlopu nie było. co prawda miałem kilka wyjazdów, ale służbowych. Dobrze, ze chociaż szef postarał się o db hotele dla mnie i głównie wybierał te z sieci........., a wiadomo, ze u nich standard jest wysoki. Jak w takim Rzeszowie byłem w Ferdynandzie to w sumie prawie jak na wczasach.... no nie licząc spotkań, szkolenia i jednej konferencji ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości