Nieprzeczytane posty

Holandia na dziko

1
Witam,
wkrótce wybieram się do Holandii, lecz jedyne co załatwiam przed wyjazdem to bilety lotnicze. Cały wyjazd będzie opierał się na spontanicznym wybieraniu celów, podróżowaniu stopem (jeśli to możliwe), krótkim nocowaniu w motelach itp. Po prostu chciałbym zwiedzić KRAJ, a nie dane miasto.
Czy ktoś już może był na tego typu wycieczce i może podzielić się doświadczeniami lub poradami? Za odpowiedź z góry dziękuję (y)

Re: Holandia na dziko

3
Tez miałam podobny trip po Holandii. Wcześniej nie miałam zbytnio ani pojęcia o tym kraju, ani nie organizowałam tego wyjazdu bardzo logistycznie. Postawiłam na spontan. Udało mi się zwiedzić praktycznie całą zachodnią część, wile miast i kurortów nadmorskich np. Rotterdam, Hagę, Scheweningen, Delft, De Lier, Hoak van Holland, s-Gravezande, Mass Luis oczywiście pod koniec wyprawy Amsterdam. Na północy udało mi się być w Hoornie, Petten i Alkmaar. Ogólnie kraj ciekawy aczkolwiek dla mnie wydawał się zbyt uporządkowany i nieco nawet sztuczny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości