Nieprzeczytane posty

kurs językowy - biuro podróży?

1
Mam pytanie, kto właściwie organizuje w Polsce wyjazdy na kursy języka angielskiego za granicą? Słyszałam ostatnio, że warto szukać w biurach podróży, ale czy tak jest? Do tej pory sądziłam, że to szkoły językowe organizują, ale nie podobno biura podróży. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Re: kurs językowy - biuro podróży?

2
Organizują biura podroży kursy językowe od bardzo dawna, właściwie od zawsze ;)
Można powiedzieć, że prym wiedzie Almatur. Bardzo popularne i cieszące sie dobrymi opiniami są Maxitravel, Lingwista czy Atas.
Ale takze Neckermann organizuje kursy języka angielskiego (na przykład) na Malcie.
Oferta językowa obejmuje zarówno kursy ogólne, jak i coraz bardziej popularne specjalistyczne - Business English na różnych poziomach zaawansowania. Warto zwrócić uwagę nie tylko na renomę biura, ale i liczebność grup. Im mniejsza tym lepiej.

Re: kurs językowy - biuro podróży?

3
Jasne, że biura podroży organizują takie kursy:-) szkoły językowe też, ale zazwyczaj tylko dla swoich członków grup językowych, rzadko dla kogoś z zewnątrz:-) musiałabyś się najpierw do nich zapisać, pochodzić i dopiero ewentualnie skorzystać z takiej opcji:-) to chyba zbyt kosztowne i czasochłonne :-) w biurach podroży, nawet online możesz popytać i z pewnością coś znajdziesz:-)

Re: kurs językowy - biuro podróży?

5
Tak jak zostało już napisane. Biura podróży organizują wakacje, wyjazdy ze szkoleniami językowymi. Też mnie to swego czasu zaskoczyło. Ogólnie biura podróży organizują wyjazdy z przeróżnymi dodatkami, jak szkolenia, wykłady i tego typu podobne. To w sumie logiczne bo dysponują kontaktami, bazą hoteli, lepszymi cenami, pozostaje tylko załatwić do tego szkolenie.

Re: kurs językowy - biuro podróży?

10
Jest jeszcze taka opcja. Jako student można skorzystać z programu studenckiej wymiany kulturalnej Au Pair in America . Na tym serwisie jest opisany ten program http://aupair.aifs.pl/ Chcę skorzystać z niego i wyjechać do USA na rok do pracy. W ten sposób chcę przełamać się przed mówieniem w języku angielskim. Myślę, że rok pobytu na co dzień z rodziną amerykańską zmusi mnie do gadania i w końcu zacznę płynnie mówić w tym języku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości