Nieprzeczytane posty

reklama biura

1
Wbrew tendencjom na rynku, wystartowałyśmy z koleżanką z małym biurem podróży. Potrzebujemy pilnie reklamy, bo sezon właściwie się już zaczyna. Obok nas stoi pusty bilbord reklamowy, myślimy o jego wynajęciu. Pytanie, czy ktoś orientuje się jaki jest koszt projektu i wykonania takiego billboardu i ile mniej więcej kosztuje wynajem. Dzwoniłam dzisiaj do jednej firmy, ale trochę mnie zbyli słysząc, że chcę jeden. Jeśli macie jakąś wiedzę na ten temat to podzielcie się ze mną.

Re: reklama biura

2
Musisz dowiedzieć się u osoby, która jest właścicielem tego pustego billboardu, czy zechce ci ona go wynająć, a może odsprzedać:-) poza tym faktycznie można pomyśleć o zrobieniu nie jednego, ale na przykład minimalnie dwóch takich reklamowych billboardów, zawsze to dotrze do większej liczby klientów:-) zapytajcie o koszta takiej reklamy:-) powodzenia z nową firmą:-)

Re: reklama biura

3
Firmy oferujące billboardy faktycznie nie są zainteresowane wynajęciem jednego. One stawiają na sprzedaż miejsc w formie hurtowej ;)
Rozważcie zrobienie kilku banerów i rozwieszenie ich na murach, płotach etc w Waszej okolicy czy na wybranym terenie. Wówczas regulujecie należność zazwyczaj na rok u właściciela budynku, płotu itp.
Ponadto ruszcie media społecznościowe.
Nie liczyłabym na duze obroty w tym roku, bo sprzedaż lata już dawno jest w toku, ale musicie przez zimą zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów.

Re: reklama biura

4
Billboard to jest niezły pomysł, ale jako że piszesz tu tylko o jednym, to powinien być jakiś wyjątkowy, żeby się wyróżniał na tle pozostałych, zresztą, jak ich będzie więcej, to też powinny być oryginalne. Wiesz , o co mi chodzi? O te billboardy i zdjęcia na wystawach- obowiązkowo błękitne może, takież niebo, palmy i dziewczyna w bikini;)

Re: reklama biura

5
Moim zdaniem pomysł z banerami jest, jednak dość ryzykowny. One nie są zbyt szanowane, często są niszczone i cała praca idzie w zasadzie na marne. Z billboardami jest różnie są firmy, które chcą wynająć hurtem, ale są też takie, które nie pogardzą mniejszym zleceniem. Poszukaj i podzwoń w kilka miejsc, na pewno w końcu znajdziesz kogoś kto to zrobi

Re: reklama biura

6
Niby tak, ale trzeba wziąć pod uwagę, ze powieszenie billboardu jest droższe od banera. Ponadto zawieszenie jednego czy dwóch może nei przełożyć się na rozreklamowanie firmy.
Stawiałabym na media społecznościowe, jakąś aplikację, konkurs...a przede wszystkim prosić pierwszych zadowolonych klientów o polecanie waszego biura

Re: reklama biura

7
W każdy biznes na początku trzeba zainwestować. Wiadomo, że obecnie reklama internetowa jest najważniejsza, więc zrobienie strony na facebooku to w zasadzie obowiązek. Do tego można dołączyć jakieś wydarzenia na facebooku. Jednak z wynajmu billboardów też bym nie rezygnowała, warto spróbować każdego sposobu. Kto nie próbuje, ten na pewno nie wygra.

Re: reklama biura

10
Ja bym postawiła na reklamę w internecie;) Facebook i tego typu sprawy;) z tego co słyszałam to nasz rząd kombinuje nad ograniczeniem reklam w mieście, więc może się okazać, że zainwestujecie w reklamę, która będzie musiała być ściągnięta;) i tak jak napisane jest wcześniej, bilbordy często są niszczone przez "graffiti"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości

cron