Nieprzeczytane posty

Torebkowy dylemat

1
Witajcie, mam takie pytanie (głównie do Pań, o czym przekonacie się czytając dalej mój post) czy jak wybieracie się w podróż i możecie mieć ze sobą tylko jedną torbę lub walizkę to zabieracie ze sobą torebki/torebkę? Przyznam szczerze, że ja nie potrafię się obyć bez swojej torebki. Jakoś dodaje mi pewności siebie i kobiecości. Wybieram się na krótki wyjazd z chłopakiem do Londynu (weekendowy) i uparł się po swojemu, że torebka będzie zajmować tylko niepotrzebnie miejsce.
Pozdrawiam gabor.

Re: Torebkowy dylemat

2
Oczywiście, ze zabieram również torebkę :). Przecież torebka a torba podróżna to dwie różne sprawy ;p. W podróżnej chowa się wszystko to, co jest do uzytku codziennego, ubrania, ręczniki, część kosmetykow, buty itd, a w torebce to co musi być pod reką. Nie wyobrażam sobie łażenia wszedzie z podróżną i szukania tam, np telefonu czy czegoś innego ;p.

Re: Torebkowy dylemat

3
Jasne, że torebka musi być :D, a gdzie dać drobnostki, ważne dla kobiety rzeczy, kosmetyki do podręcznego użytku, torebka to niezbędnik i nawet najlepsza torba i walizka jej nie zastąpią.To jest nie możliwe, torebkę bierz i nawet się nie zastanawiaj.

Re: Torebkowy dylemat

4
Jeśli twój chłopak ma z tym problem, że chcesz zabrać ze sobą torebkę w podróż, to wyłóż wszystkie rzeczy z torebki na stół i powiedz, że on ma to nosić za tobą, zamiast torebki:-) szybko wtedy dojdzie do wniosku, że torebka jest jednak niezbędna praktycznie przy każdym wyjściu, a co dopiero w podróży:-) faceci nie znają się na pewnych sprawach i nigdy się nie poznają:-)

Re: Torebkowy dylemat

5
w podróż biorę duużą, pakowaną torebkę. Na zwiedzanie 'miastowe' także duża, pakowna lecz lekka torebka. Czasem robię odstępstwo na rzecz plecaka (niesportowego).
Oprócz różnych przydatnych rzeczy można wrzucić do niego drobne zakupy.
A facet? Nie on chyba będzie torebkę nosił.
Pamiętaj jednak, by sama torba czy plecak była lekka.

Re: Torebkowy dylemat

6
A ja się wyłamię - wolę zabrać mały, ale pakowny plecak :) przydaje się i do miasta, i na wycieczki. Oczywiście jeśli planuję wieczorne wyjście np. do restauracji czy klubu, to do głównej walizki pakuję małą wieczorową torebkę. Ogólnie nie skupiam się za bardzo na tym, co na wycieczkach noszę w ręce czy na plecach. Wolę zapakować górę markowych ciuchów sportowych, coby wygodnie i modnie chodzić po szlakach :D

Re: Torebkowy dylemat

8
Ja bym się nawet nie zastanawiała, zwłaszcza, że jeśli lecicie samolotem to niektóre (nie wiem czy wszystkie) linie pozwalają na zabranie ze sobą torebki oprócz bagażu podręcznego więc chłopakowi odpada argument, że będzie zajmować miejsce w bagażu ;)

Re: Torebkowy dylemat

9
Oczywiście, że zabieram;D często jeszcze w dużej torebce mam schowaną małą;D
Najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć się gdzie zatrzymać i tam je wspominać. - Terry Pratchett

Podróżujemy z Master Camp, tanie kamperowanie :)

Re: Torebkowy dylemat

10
Spokojnie możesz zabrać torebkę. Jeszcze jakiś czas temu w liniach ryanair trzeba było spakować torebkę do walizki czy plecaka, który był bagażem podręcznym. Ale ostatnio wchodzę na pokład z walizką i normalną torbą na ramię o wymiarach A4 i nie ma żadnego problemu.
"Jeśli pies spojrzy na ciebie i nie chce podejść, powinieneś dokładnie przyjrzeć się swojemu sumieniu" - Woodrow Wilson
Karma dla psa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości