Nieprzeczytane posty

Karafka na prezent

1
Witam wszystkich serdecznie, niedługo mój przyszły teść, a obecnie tata mojej narzeczonej będzie miał swoje 55 urodziny. Wyprawia przyjęcie dla rodziny, znajomych. Jako narzeczony jego córki również zostałem zaproszony. Zastanawiam się nad prezentem. Czy karafka do whisky będzie dobrym prezentem? „Teść” lubi czasami wypić kieliszek takiej droższej whisky, więc myślę, że sprawiłoby to mu przyjemność, ale nie wiem czy wypada mi kupić taki prezent. Co Wy o tym myślicie? Poradzicie coś? Pozdrawiam.

Re: Karafka na prezent

2
No tak, musisz się bardzo postarać, jako narzeczony i przyszły mąż ukochanej córeczki tatusia:-) Myślę, że to bardzo dobry pomysł, taki z klasą, tylko nie dawaj takiej karafki pustej czasami, choćby była z nie wiadomo jakiego kryształu:-) najlepiej jeszcze jakąś dobrą whiskey dokup, to chyba już całkiem zapunktujesz:-)

Re: Karafka na prezent

3
Nie zgadzam się z przedmówcą, ze karafka MUSI być w zestawie z whisky.
Wszystko zależy od możliwości finansowych. Obawiam się, że karafka+whishy np. single malt, to spory wydatek.
Postawiła bym na karafkę lub karafka z kieliszkami np. 4 sztuki, jest to bardziej trwały prezent.

Podpytaj narzeczoną, ona zna Tatusia ;) jak nikt

Re: Karafka na prezent

6
Rzeczywiście gdyby była karafka w pakiecie z whisky to byłby to naprawdę świetny prezent z klasą. Nie musi być droga, przecież nie jesteś znawcą, więc kupiłaś taką jaką znalazłaś. Myślę też, że karafki na pewno będą tańsze w sklepach internetowych, nie wiem dlaczego, ale różnego rodzaju dodatki, elementy ozdobne domu, zastawa są bardzo drogie obecnie. Zamówienie w internecie pozwala trochę zaoszczędzić.

Re: Karafka na prezent

7
Rozglądałam się w ubiegły weekend za fajny gadżetami na prezent, trafiło się tez kilka fajnych akcesoriów do wina i whisky. Także taka http://witeks.pl/krysztaly-komplety-do-whisky lub wina będzie ok, widziałam, oglądałam różne modele. Jej cena to ok. 200-300 zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości