Nieprzeczytane posty

Zrealizuj podróż marzeń.

1
Jak wiemy jaka ona by nie była wymaga wkładu finansowego. Tu podaję ciekawe rozwiązanie [ już legalne w Polsce, dekret podpisał prezydent RP ] Dzięki udziałowi w tym projekcie uzyskamy całkowitą wolność finansową i środki na dowolny cel. Mam też i swój [ dość ciekawy ] Możemy w ten sposób pozyskać od 1 do 3 mln $. Taka suma pozwala już na bardzo wiele. Poznajcie projekt - http://www.zrealizujmarzenie.webnode.com A tym moim od lat to zawsze było zobaczyć '7 cudów świata'.

Re: Zrealizuj podróż marzeń.

3
Oczywiście mogę opisać. Wszyscy co do jednego na nasze wojaże potrzebujemy pieniędzy. To nie jako podstawa. Ja zajmuję się też zarabianiem poprzez internet, w wielu firmach czy projektach finansowych. Jednak obecnie pozyskanie osób do czegokolwiek nie jest łatwe mimo że oferuje się wszystko jak na tacy. Dla tego wybrałem ostatecznie ten radykalny sposób. To nie sposób na zarobienie ani praca. Tylko społeczna zbiórka pieniędzy na dowolny cel. Obecnie już zatwierdzona forma przez naszego prezydenta. Tu każdy przygotowuje swój projekt na który zbiera pieniądze. Legalnie, uczciwie, to nie totolotek. Ja zbieram na projekt naukowo badawczy poświęcony mojej pasji czyli kolekcjonowaniu i w szczególności poszukiwaniu meteorytów. Projekt rozpisany na lata, a suma do zbiórki to ok. 3 mln $. Każdy zbiera na co chce. Jednak tu ja zbieram przede wszystkim na normalne życie, na robienie tego co chcę, aby raz na zawsze uwolnić się od braku kasy. I idzie mi to w miarę dobrze. Jestem w bezpośredniej linii niemieckiej. Tam ludzie inaczej myślą, tam to wszystko jest normalniejsze i realniejsze. Niech mi to zajmie nawet rok to i tak będę szczęśliwy i wolny, A to nie ma ceny.

Re: Zrealizuj podróż marzeń.

6
Amberus pisze:Jak wiemy jaka ona by nie była wymaga wkładu finansowego. Tu podaję ciekawe rozwiązanie [ już legalne w Polsce, dekret podpisał prezydent RP ] Dzięki udziałowi w tym projekcie uzyskamy całkowitą wolność finansową i środki na dowolny cel. Mam też i swój [ dość ciekawy ] Możemy w ten sposób pozyskać od 1 do 3 mln $. Taka suma pozwala już na bardzo wiele. Poznajcie projekt - http://www.zrealizujmarzenie.webnode.com A tym moim od lat to zawsze było zobaczyć '7 cudów świata'.
Zastanawiam się czy mi to się śni czy widzę to naprawdę i nie mogę uwierzyć, że to nie jest sen.

Re: Zrealizuj podróż marzeń.

7
zapewne autor wątku nazwie mnie człowiekiem małej wiary i wezwie do sprawdzenia.
Jednak ze sposobu opisania sprawy na zacytowanej stronie, całość przywodzi mi na myśl piramid e finansową lub inny rodzaj wyłudzania, naciągania ludzi szukających łatwych pieniędzy.
Zablokowany

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości