Nieprzeczytane posty

tapety w stylu afrykańskim

1
Witajcie :-) właśnie wróciłem z podróży z Afryki ze swoją narzeczoną, było cudownie, mamy obydwoje bzika na punkcie tego kraju, mieszkamy już razem i wpadliśmy wspólnie na pomysł by jeden z naszych pokoji był typowo w stylu afrykańskim :D dlatego chcemy wytapetować go w iście afryka style, macie pomysły gdzie kupić takie tapety, czy w supermarketach czy może w necie szukać ? są w sieci sklepy z tapetami ?

Re: tapety w stylu afrykańskim

2
No nieźle, pokój w stylu afrykańskim:-) Ciekawe, jak to będzie wyglądać, może podeślecie potem parę fotek? :-) Wydaje mi się, że musicie raczej skupić się na poszukiwaniach w necie, bo jakoś w centrach typu Castorama nie rzuciły mi się w oczy takie motywy:-) możecie też poszukać w takich sklepach kolonialnych, no niezupełnie kolonialnych, ale takich tematycznych, wiecie w stylu safari i może tam będą też tapety, nie wiem... :-) ciężkie zadanie przed wami... ale jestem pewna, że efekt będzie piorunujący:-) może poszukajcie fototapety, będzie łatwiej chyba...

Re: tapety w stylu afrykańskim

4
Witaj, zazdroszczę takiej wspaniałej wycieczki i wspólnej pasji. Wiesz co nie wydaje mi się, żebyś w jakimś hipermarkecie znalazł taki motyw. Tam ogólnie wieje nudą i są bardzo standardowe wzory. Na pewno znajdziesz coś w sieci. Ja bym jednak stawiała na tapety, a nie fototapety. Fototapety wydają mi się trochę kiczowate. Owocnych poszukiwań.

Re: tapety w stylu afrykańskim

5
A może jednak fototapeta? jeśli macie pamiątkowe zdjęcia dobrej jakości to w necie możecie znaleźć drukarnie, która Wam powie czy zdjęcia się nadają i Wam może wydrukuje taką fototapetę z waszych zdjęć z wycieczki. Wg mnie to super pamiątka i ciągłe wspomnienia, wystarczy zerknąć na ścianę i czujesz jakbyś tam był z powrotem. Zazdro!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości

cron