Nieprzeczytane posty

Potrzebne buty na wyjazd!

1
Witam wszystkich! :)

Temat, który zakładam wiąże się z podróżami, ale nie do końca :P Otóż chodzi o to, że wkrótce wyjeżdżam wraz z rodziną na krótki urlop do Hiszpanii. Przygotowania do podróży trwają... Powoli zaczynamy pakować wszystkie potrzebne rzeczy. W związku z tym zauważyłam, że nie mam butów, które nadają się do wyjazdu, dlatego poszukuję czegoś sprawdzonego. Co prawda mam jeszcze trochę czasu, ale chciałabym kupić coś jak najszybciej. Jestem fanką marki Bugatti i takich butów poszukuję. Czy wie ktoś gdzie znajdę buty tej firmy? Zależy mi na jakimś sklepie internetowym, bo nie mam czasu na bieganie po sklepach. Czy macie coś sprawdzonego? Z jakich stron korzystacie, kiedy kupujecie obuwie? :)

Re: Potrzebne buty na wyjazd!

2
Zadałaś pytanie, na które nawet w przybliżeniu nie sposób odpowiedzieć. Twój przykładowy Bugatti produkuje od klapek po kozaki. W każdych da się chodzić w Hiszpanii. Napisz na jaką okazję potrzebujesz buty. Może ktoś coś podpowie.
Zapraszam na moją stronę http://urlopek.info/. Tam jeszcze więcej opisów moich wyjazdów. Strona chwilowo w przebudowie.
Kilka filmów z wyjazdów https://www.youtube.com/user/urlopek/videos

Re: Potrzebne buty na wyjazd!

3
osobiście z Bugatti najbardziej cenię mokasyny. Nie wiem, czy na Twoje podróże i Twoje trasy mokasyny są odpowiednie. Inne buty zakładam w góry (hiszpańskie czy inne), a inne do poznawania miasta.
Bywało, że z braku laku, chodziłam w biegówkach - sprawdziły się idealnie, ale to w mieście i niegórskich rejonach.

Z wspomnianą markę można na Zalando nabyć, na Allegro, sklep Riccardo, no i na polskiej stronie firmowej tej marki

Re: Potrzebne buty na wyjazd!

4
To racja co koleżanka napisała wyżej, że butów bugatti produkuje co nie miara a dokładnie nich rodzajów. Może do takiej Hiszpanii jakieś klapki fajne, by ci się przydały tam ciepło jest bardzo, więc klapki będą dla Ciebie idealne. Takie klapki na necie z tego co orientuje się między 150zł a 200zł się zmieścisz wiadome są droższe. Może coś znajdziesz na zalando lub innych podobnych sklepach internetowych. Miłych zakupów i podróży.

Re: Potrzebne buty na wyjazd!

5
Na plażę - klapki, po mieście - mokasyny. Tak chyba będzie Ci się najlepiej chodziło. Osobiście nie zaryzykowałabym kupowania butów (tym bardziej na podróż) przez internet. A co z wygodą? Jeśli nie przymierzysz, to nie będziesz wiedzieć, czy pasują i czy są wygodne. Poza tym ja nigdy nie biorę całkiem nowych butów na wyjazd, bo zazwyczaj nowe buty mnie obcierają i mam bąble i nici z odpoczynku :(

Re: Potrzebne buty na wyjazd!

6
Mówiąc, że nie mam butów na wyjazd miałam na myśli i klapki i mokasyny ;) W sumie baleriny też by mi się przydały. Cenię sobie wygodę, więc w tym wypadku pieniądze nie grają roli. Wolę kupić raz, a porządnie, niż wywalać pieniądze w błoto co miesiąc, bo buty, które kupiłam rozlatują się przy pierwszym lepszym użytkowaniu. Marka Bugatti jest marką solidną i sprawdzoną, dlatego chciałabym kupić coś z tej firmy. Nie mam czasu na maraton po sklepach, dlatego chciałabym załatwić sprawę przez internet. A Wy gdzie kupujecie buty tej firmy? :)

Re: Potrzebne buty na wyjazd!

7
ja kupuję tak, jak podałam w odpowiedzi wyżej.
Jak dla mnie Bugatti robi wygodne buty, jednak zdarzyło mi się kupować różne rozmiary w zależności do fasonu. Tak więc kupuj sprawdzony model lub od razu 2 pary, byś jedną mogła zwrócić.
Stacjonarnie cenowo najlepiej ta marka wypada w Factory Outlet oraz TKMaxx.

Re: Potrzebne buty na wyjazd!

8
Słuchaj, ta firma ma dość duży asortyment i dość dużo różnorodnych modeli... Musisz określić, o jakie buty ci chodzi:-) w Hiszpanii to raczej kozaczki się nie nadają, ale potem to już sezonowo możesz szaleć od koloru do wyboru. Pamiętaj tylko, że but ma być wygodny i oddychający, nie tylko ładnie wyglądający:_0 Miłej wycieczki, baw się dobrze:-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości