Nieprzeczytane posty

Wakacje w górach

1
Mam zamiar pojechać w góry w tym roku. I zastanawiam się gdzie. Interesuje mnie jakaś miejscowość, w której nie będzie tłumu turystów. I raczej góry niższe niż wyższe ze względu na moja kondycje ;) Macie jakieś pomysły?

Re: Wakacje w górach

2
Jeśli chodzi o szczyt sezonu, to tłok będzie prawie wszędzie.
Czy masz na myśli góry w Polsce, czy za granicą? Możesz podróżować daleko od miejsca zamieszkania, czy raczej podróż krótsza wchodzi w grę?
Podaj proszę więcej szczegółów, by propozycje były bradziej trafiające w Twój gust i potrzeby :)

Re: Wakacje w górach

3
Ja polecam Zakopane bardzo piękne miejsce, ale o 22 już śpi... Jeżeli jedzie się w małej grupce, to można się nudzić... Dyskoteki i kluby świecą pustkami do północy. Ale widoki rzeczywiście piękne. Ja osobiście polecam też Bieszczady i jezioro Solińskie, czyli obozy w Polańczyku spędziłem tam naprawdę fajne chwile .

Re: Wakacje w górach

4
My polecamy Kościelisko. Miejscowość ta znajduje się w Rowie Kościeliskim i posiada niepowtarzalnie piękne widoki, które urzekną nawet najbardziej doświadczonych turystów. Miejsce to jest jednym z najpiękniejszych krajobrazowo miejsc znajdujących się u podnóży gór.

Re: Wakacje w górach

6
Jeśli góry niższe to mogę z czystym sumieniem polecić Beskidy a konkretnie miejscowość Limanowa. Byłam tam w czasie długiego weekendu I pozytywnie mnie zaskoczyło to, że nie ma tłumów wczasowiczów, okolica piękna. Tylko warto wcześniej zarezerwować jakiś pokój. My mieliśmy szczęście bo pojechaliśmy spontanicznie I udało się :) choć pokój bez
wyżywienia w cenie. Ale powiem Ci – nie było żadnego problemu. Niedaleko miejsca naszego pobytu była restauracja Mekong. Ceny w niej normalne a jedzenie pycha. Więc pakuj plecak I do Limanowej :)

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości