Nieprzeczytane posty

Urodziny, proszę o pomoc

1
Dzień dobry. Jest to mój pierwszy post na tym forum.. Dlaczego akurat taki temat? Piszę, ponieważ chcę spełnić marzenie przyjaciółki. Nie prosiła mnie o to, lecz wpadłem na pomysł, że.. to może być coś ciekawego. Dlatego też zbieram zdjęcia z życzeniami! Nie ma większych zasad.. zdjęcie można zrobić samemu sobie (selfie), z widoczną twarzą oraz koniecznie z kartką, na której będą wypisane życzenia - nic szczególnego, wystarczy 'Wszystkiego najlepszego Patrycja!'. Jeżeli ktoś jest mniej tolerancyjny dla siebie i nie lubi zdjęć, wystarczy 'dłoń' trzymająca kartkę. Również ważne dla mnie oraz dla niej (ona jeszcze nie wie, że to jest dla niej ważne ^^) jest to, by pod każdymi życzeniami znalazł się kraj, w którym aktualnie jesteście (robicie zdjęcie), może akurat ktoś z podróżników będzie na feriach? Byłoby super. Może wyda Wam się to głupie, jednakże moja przyjaciółka kocha podróżowanie, niemniej jednak nie może póki co spełnić wszystkich marzeń. Ja pozwolę jej na oderwanie się od codzienności i odwiedzenie całego świata w kilka minut. Póki co mam akceptację od mieszkańców krajów: Tajlandia, Kuwejt, Tajwan.. mam również znajomych w Holandii, więc myślę, że coś zdziałają. Oczywiście nie oznacza to, że Wy jako np. mieszkańcy Holandii nie możecie pomóc! Im nas więcej, tym lepiej. Bardzo zależy mi na sprawieniu jej ogromnego prezentu, na jej uśmiechu, więc naprawdę potrzebuję Waszej pomocy. Nic Was to nie kosztuje, a innemu człowiekowi sprawi dużą radość.

Proszę o pomoc..

PS. Zdjęcia proszę wysyłać na maila: u.marzyciel@o2.pl (mail powstał specjalnie na tą okazję, u.marzyciel - urodzinowy marzyciel ^^).
Zdjęcia można wysyłać do końca lutego.

Z góry bardzo dziękuję

Re: Urodziny, proszę o pomoc

6
Bardzo oryginalny pomysł. Szkoda że dopiero teraz go przeczytałem. Gdyby przypadkiem urodziny się przedłużyły ;) ;) ;) daj znać na pewno pomożemy.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

cron