Nieprzeczytane posty

Re: Ubezpieczenie podróżne

2
Myślę, że jak nie spróbujesz to się nie przekonasz :) Ja będąc w Danii korzystałam z ubezpieczenia oferowanego przez firmę April Polska i jestem zadowolona. Nie byłam do końca przekonana do momentu kiedy nie wylądowałam w szpitalu po ugryzieniu przez jakąś muchę. Ciekawostką jest fakt, że lekarz był Polakiem :) Wracając do ubezpieczenia koszty leczenia zostały zwrócone - wiem, że ugryzienie to nic specjalnego (chociaż mnie zawsze musi ugryźć coś dziwnego) ale wszystko związane z ubezpieczycielem odbyło się jak powinno, więc mogę polecić :) Aha tutaj jest ich strona http://pl.april-nternational.com/polska

Re: Ubezpieczenie podróżne

3
Najlepiej kupować ubezpieczenie turystyczne tam, gdzie kupujesz bilet. Weźmy za przykład taką stronkę, na której kupisz tanie bilety autokarowe na busy z Polski do Bergen czy gdzie indziej. Sprzedaje ona też polisy turystyczne online, więc nie tracimy cennego czasu na szukanie.

Re: Ubezpieczenie podróżne

5
Witam, nie chcę korzystać z doradców i ofert internetowych firm ubezpieczeniowych, dlatego może ktoś ma do polecenia dobre ubezpieczenie ana wyjazd zimowy? Potrzebuję czegoś sprawdzonego. Co powinno zawierać się w takim ubezpieczeniu? Na co zwrócić uwagę? Pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości

cron