Nieprzeczytane posty

Nocowanie w Krakowie

1
Czy możecie podpowiedzieć coś w sprawie noclegu w Krakowie? Chcę się wybrać z dziewczyną. Właściwie dla niej to będzie niespodzianka dlatego chciałbym wszystko sam załatwić. Gdzie można przenocować żeby było przytulnie ale i też nie tak mega drogo?

Re: Nocowanie w Krakowie

4
MChammer pisze:Jeśli hostel to looknij na Green Dragon.
Spoko miejsce jak na wypad do KRK. Za pokój dla dwóch osób zapłacicie 55 zł od osoby, więc spoko jak na KRK.
Zresztą zobacz sobie na stronce to poczytasz więcej. Zdjęcia też są więc zobaczysz jak wygląda.
My byliśmy w okresie wiosennym i było spoko. Nawet udało nam się zaliczyć grilla w ogrodzie ;)
A wiesz że już ktoś mi pisał na innym forum o tym miejscu? I przeglądałem to jakoś w weekend i właśnie całkiem całkiem mi się spodobało. Ciekawe tylko czy będą mieli miejsca wolne....

Re: Nocowanie w Krakowie

6
Polecam skorzystać z wyszukiwarki BookApart, zawsze uda mi się tam znaleźć jakiś miły nocleg :) System jest prosty, zaznaczasz gdzie chcesz jechać, jakie masz wymagania, potem oglądasz zdjęcia, jak się spodoba to od razu rezerwujesz i tyle :) Kłopot z głowy

Re: Nocowanie w Krakowie

9
Można pomyśleć też o załatwieniu sobie noclegu w domach studenkich (akademiki) tanio :) w doborowym towarzystwie a do tego standardy akademików teraz nie odstają zupełnie od noclegu w hotelu. W każdym pokoju jest łazienka a aneks kuchenny przy pokoju mówię np o akademikach przy ulicy bydgoskiej, niedaleko centrum. Blisko przystanku tramwajowego i autobusowego\;0
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

cron