Nieprzeczytane posty

Jakie marzenia spełniliście?:)

1
Hej:)
Jakie marzenia ostatnio spelnieliscie? Piszcie o każdym. Małym i dużym:)Myśle że możemy sie tym podzielić, może w ten spodób uda nam się kogoś przekonać że warto sięgać po marzenia. Myśle, że dająć sobie troche radości nasza motywacja wzrasta kilkukrotnie, ponieważ chęć ponownego poczucia tych samym emocji z tym związanych pcha nas do przodu.
Może zacznę od siebie. Wybrałam się w tym roku na koncerty dwóch moich ulubionych zespołów. Linkin Park oraz Prodigy(!) Od dawna chciałam to zrobić i zawsze coś stawało na przeszkodzie. Tym razem stwierdziłam ze pojade tam choćby nie wiem co się działo. Tak też zrobiłam. Oby dwa wieczory były jednymi z przyjemniejszych w tym roku:) Drugie marzenie to zapisałam sie w koncu na prawko:)

Re: Jakie marzenia spełniliście?:)

7
Ja nadal spełniam marzenia i mam nadzieję,że jeszcze będę mógł to robić ... moim największym marzeniem to jest ... mieć po prostu zdrowie aby spełniać te marzenia...
Za sobą: głębokie nurkowanie ,4x4, wspinaczka,wycieczki piesze i rowerowe nie koniecznie daleko ale zawsze coś ... oraz dalsze cele do realizacji ... może spadochroniarstwo ,paro lotniarstwo tym razem powietrze ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości