Nieprzeczytane posty

Re: Spędzacie lato w Polsce, czy za granicą?

6
Ja w czerwcu byłam tydzień na Krecie ale szczerze to w lipcu i sierpniu raczej nie zdecydowałabym się na wyjazd na południe Europy . Co jak co ale jest tam wtedy pogoda nie do życia.
Tak więc wakacje spędziliśmy w Polsce. Pracująco ale na weekendy zawsze wybieraliśmy się na dzień albo dwa w jakieś fajne miejsce. No i wygospodarowaliśmy sobie tydzień z mężem w lipcu na wczasy nad jeziorem. Było bardzo ładnie, cieplutko tak więc miło wypoczęliśmy .Wynajęliśmy sobie noclegi w Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim ( jakieś pół godziny drogi od Warszawy). Fajne centrum rekreacyjne, znane nam już od dawna. Często odwiedzamy. Lubimy sporty a mają tam całkiem niezłe zaopatrzenie sportowe, ładna plaża oraz smaczne jedzenie. Tak więc w PL również można fajnie spędzić czas.

Re: Spędzacie lato w Polsce, czy za granicą?

10
Ja polecam Bałkany... Chorwację, Bośnię czy Czarnogórę ... z Polski są w zasięgu dnia, dwóch dni drogi autem, przy czym samą trasę można zaplanować tak, aby już dostarczała miłych wrażeń. No i pogoda - marzenie. Woda w Adriatyku - marzenie. Jedzenie, ludzie, widoki... wszystko zdecydowanie zachwycające. A koszty znowu nie są aż tak wysokie. Odpowiednio wczesne zarezerwowanie apartamentu, pozwala obniżyć koszt. Do tego jechać samochodem np. w dwie pary lub zabrać kogoś z bla bla car, kto się dorzuci do paliwa. Gdy rezerwuje się apartament można swobodnie samemu gotować, więc nie trzeba za każdym razem płacić za śniadanie czy kolację w knajpie, co jest chyba ważne zwłaszcza w przypadku rodzin z dziećmi, które mają swoje nawyki żywieniowe. Mam już parę dobrych, sprawdzonych namiarów na apartamenty, jeszcze nigdy nas ta forma wypoczynku nie zawiodła. Pozdrawiam

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

cron