Nieprzeczytane posty

Re: Co warto kupić w danym mieście/kraju?

6
Z pamiątkami to wygląda naprawdę różnie, choć w mojej ocenie nie powinno tak być aby kupować to co doradzą nam inni.

Zwiedzając Madryt nie wiedziałem co mamy sobie kupić na pamiątkę. Pamiętam tylko jak mówiłem do żony że tyle czasu spędziliśmy w metrze że chyba wszystkich stacji nauczę się na pamięć. Traf chciał że tego samego dnia odwiedziwszy sklep z pamiątkami zobaczyłem bardzo ładny kieliszek z nazwami wszystkich stacji metra. To był strzał w dziesiątkę, teraz ilekroć spojrzę na owy kieliszek wszystkie wspomnienia wracają.

I to właśnie o to tak naprawdę chodzi, dlatego nie warto sugerować się tym co kupują inni, kupujcie to co Wam przybliży dane miejsce i pozwoli wam pamiętać je na zawsze. Warto także kupować pamiątki na koniec, ponieważ nigdy nie wiadomo co przyniesie dany dzień.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Co warto kupić w danym mieście/kraju?

10
Wyspy Kanaryjskie - sery kozie, Ron Miel - rum z miodem. A także Absynt z liściem marychy na buteleczce. Dżem z kaktusa.
Lazurowe Wybrzeże - trzeba spróbować lawendowych lodów. Mydła lawendowe cudnie pachnące.
Z alkoholi likier Creme de Casis, Pastis. Kosmetyki Phyto - nie wszystkie są dostępne w Pl.
Wenecja - maski. Przejażdżka gondolą. Lody gałkowe. Warto kupić bombonierkę Ferrero Rocher Golden- a w niej Ferrero o smaku Cappuccino, z migdałem, białe, z nugatem. Przepyszne. Oraz Duplo Chocnut.
Z kosmetyków włoskie kosmetyki Kiko - sklep w Weronie, bardzo przystępne ceny .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości