Nieprzeczytane posty

Coś na komary?

1
Najczęsciej podrózuje rowerkiem i na dniach wybieram się na kolejną wyprawę do okoła jezior, jednak mój problem to taki że gdy tylko zapada zmrok gryzie mnie chyba wszysto co lata!
możecie mi polecić jakiś preparat dobry na komary i inne zwierzaczki :)? Najlepiej coś co zmniejszy drapanie:D

Re: Coś na komary?

6
o w aptece pani też poleciła mi coś z lawendą i aloesem i zakupiłam moskill, co prawda stosuje się go dopiero po ugryzieniu ale jest naprawdę cudowny! w końcu mnie nic nie swędzi, tylko jeszcze nie wiem jak z używaniem u dzieci bo jade za tydzień na obóz z dziećmi i zastanawiam się czy będę mogła normalnie stosować...

Re: Coś na komary?

8
Bros dobrze chroni ale jeżeli chodzi o złagodzenie swędzenia to ja od poniedziałku też używam moskill i muszę przyznać, że sprawdza się dobrze, nawet moje dziesięcioletnie dziecko po nim nie narzeka :D

Re: Coś na komary?

10
Używam OFFa i na godzinkę lub dwie wystarcza. Jak chodzi o takie specyfiki warto kupić coś droższego dobrej firmy. Kiedyś w aptece kupiłem preparat w spraju firmy krzak za 5 zł, pojechałem do lasu i działało może jakieś 5-7 minut.
Wszystko skończyło się biegiem do auta, bo nie dało się wytrzymać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości