Nieprzeczytane posty

Re: macie jeszcze facebooka?

3
A ja myślę dokładnie odwrotnie - serwisy społecznościowe będą się rozwijać. To świetny sposób kontaktu ze znajomymi, w 5 minut można skrzyknąć paczkę przyjaciół, wymieniać się danymi i ogólnie śledzić losy kolegów, koleżanek, gwiazd, idoli itd. Poza tym, jak na razie nie zauważyłem tendencji spadkowej jeśli chodzi o popularność Facebooka (nk już dawno zostało wyparte).

Mam konto na "Fejsie", jest z niego pożytek.

Re: macie jeszcze facebooka?

4
Mam fb, ale po studiach pewnie skasuję, tylko do tego mi właściwie służy, nie lubię za bardzo portali społecznościowych, ze względu na to, że masa osób próbuje udawać tam lepszych, niż są w rzeczywistości i ze względu za to, że masa osób wstawia jakieś głupkowate posty, w stylu ''super obiad!'' ''ale zimno :('' ''byłam dzisiaj w kinie!'' ''ale miła kąpiel'' i inne bzdety, które nikogo nie obchodzą, poza tym jakoś tak ogranicza trochę prywatność, nawet jak mamy całkowicie poblokowane wszystko nawet dla znajomych, to zawsze nas po nazwisku znajdą, mogą napisać, a na gg czy tel., to muszą numer mieć, więc osoby których nie lubię nie będą mnie dodawać do znajomych czy coś. Cieszyłam się, gdy odkryłam jak się odsubskrybowuje, bo masa osób wrzuca na FB takie glupoty i spam, że wtedy to zaglądalam tam z raz na tydzień. Raczej to się nie zmieni, ludzie którzy w rzeczywistości mają spore ubytki, starają się ''nadrabiać'' udając lepszych na FB.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości