Nieprzeczytane posty

Re: macie jeszcze facebooka?

43
Nie posiadam już tam konto bo czas tam dla mnie spędzony jest dla mnie czasem bezproduktywnym. Usunełem to już dawno tak samo jak usunęłem naszą klasę. Nie potrzebuję tego typu portali a jak chce się skontaktować ze znajomymi to po prostu dzwonię do nich albo oni do mnie dzwonią. W żaden inny sposób się nie komunikujemy :)

Re: macie jeszcze facebooka?

45
Zuzka81 pisze:Ja myślę że FB przetrwa jeszcze dłuuugo, ja osobiście nadal z niego korzystam, ale muszę przyznać że ostatnio faktycznie coraz rzadziej zaglądam na FB
On zostanie już do końca..Bo ludzie tak się bardzo do niego przyzwyczaili, że świata po za nim właśnie nie widzą i jakoś tak chcę rzecz, że on jest jak lodówka nic tam nie ma a człowiek cały czas tam zagląda..Ja jeszcze mam facebooka ale to bardziej w celach biznesowych bo muszę zawsze na bieżąco muszę śledzić mojego facebooka i tam zamieszczać wszelkiego rodzaju informację niezbędne dla klienta.

Re: macie jeszcze facebooka?

46
Staram się nie poddawać owczym pędom i ulegać głupawej modzie. Facebook nigdy mi się nie podobał. Nie zastąpi normalnych kontaktów międzyludzkich. Szkoda, że wielu nie wyobraża sobie życia bez takich portali społecznościowych. Mają za dużo czasu widocznie. Niestety młodzież jest podatna na to co im się wciska i wmawia, że dla nich jest dobre. To tak jak moda na sms, zamiast rozmowy.

Re: macie jeszcze facebooka?

47
Ja wiem że krążą różne opinie o facebooku i niektórzy twierdzą że on uzależnia,ale może po prostu ludzie używają go do kontaktu z innymi osobami? Jest to naprawdę bardzo wygodne i nie widzę powodu by histeryzować. Słabe jednostki uzależnią się nawet od jedzenia piasku, a te, które mają łeb na karku nie dadzą się jakiemuś tam fejsbukowi.

Re: macie jeszcze facebooka?

48
Co innego jak ktoś sobie raz na parę dni zerknie na taki portal społecznościowy, a co innego jak idzie ulicą i na telefonie FB, siedzi w domu to na laptopie FB, jedzie autobusem, na tablecie FB. To jest przesada. Oczywiście to nie znaczy, że jest od razu uzależniony, ale jest to przesada. Drugim takim debilizmem są te Sweet focie. TRAGEDIA.

Re: macie jeszcze facebooka?

49
Mam facebooka, bo dołączyłem do wielu interesujących grup tematycznych, poprzez ten portal można dużo informacji uzyskać jednak wielu moich znajomych wyłączyłem z powiadomień, bo niestety lata mijaja ale głupota ludzka nie i nie rozumiem tej mody na sefie ani na zdjęcia USG.

Re: macie jeszcze facebooka?

50
Tak, może wyłączenie niektórych znajomych z powiadomień jest jakimś wyjściem, ale generalnie nie przepadam za tego typu portalami. Raz na jakiś czas zaglądam żeby całkiem nie być wyalienowanym, ale nie bawi mnie to specjalnie. Czekam jak moda minie.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości