Nieprzeczytane posty

Jak stąd do jutra

1
Pierwotnie trasa podróży miała biec przez całą Rosję, bym przez wyspy Kurylskie dostał się na Hokkaido została ona jednak prze zemnie skrócona. Projekt zgłosiłem do IV edycji Memoriału Piotra Morawskiego, można go znaleźć na stronie Memoriału w kategorii Ziemia pod tytułem "Gdzie ziemia nadal drży od pierwotnych sił.". Ograniczenie wyprawy do aktualnego stanu wynika z regulaminu konkursu, mimo tych zmian nie zniechęcam się i staram się również wcielić w życie pierwszą trasę, którą postaram się niebawem zamieścić w tym wątku. Obecnie wyprawa mimo iż drastycznie krótsza, zachowała swój luźny, poznawczy charakter podróży autosopowo-pieszej. Może wydawać się że jest wiele kwestii, które poddają w wątpliwość powodzenie mojej "misji":) i zapewne znajdzie się kilka opinii na temat np. braku możliwości swobodnego podróżowania po półwyspie Kamczackim, uspokajam jednak iż mam pewne możliwości dzięki, którym takie problemy przestają istnieć:). Jest natomiast jedna sprawa, z którą bez pomocy nie jestem w stanie sobie poradzić...tak właśnie. Głosowanie, w tej chwili nie kwalifikuje się do kolejnego etapu Memoriału dlatego mam do Was ogromną prośbę o oddanie głosu na mój projekt, wystarczy podać swój adres mailowy, a następnie kliknąć w link zawarty w otrzymanej wiadomości(często trafia do spamu). Podróżowanie, odkrywanie jak i stawianie przed sobą wyzwań jest moją pasją. Uwielbiam pokonywać chwile zwątpienia gdy coś idzie nie po mojej myśli, z każdą swoją włóczęgą przekonuje się o życzliwości całkiem mi obcych ludzi. Chciałbym dalej pielęgnować tą tradycje z tym że z większym rozmachem, więc jeszcze raz proszę o pomoc.
Nie omieszkam oczywiście zrelacjonować swojej przygody(ostrzegam jednak iż mam dość specyficzny sposób pisania i nie obędzie się bez pytań:P)
Kacper
Pozdrawiam i Dzięki!:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości