Nieprzeczytane posty

Re: walizki na kółkach- co macie im do zarzucenia?

5
Wadą jest to, że każdy ma taką samą i ciężko dojść która to Twoja w czasie odbierania bagażu na lotnisku :P

A tak poważniej to wada/zaleta zależy też od tego w jaki sposób podróżujesz - jeśli samochodem to walizka na kółkach nie jest szczególnie potrzebna, jeśli jednak transportem publicznych to jest to świetne rozwiązanie szczególnie jeśli pakujesz dużo do środka.

Oczywiście największym ryzykiem jest odpadnięcie kółek o czym wspomniał bobek90, bo bez kółek takie walizki bardzo ciężko się nosi.
Poza tym taka walizka ze względu na rączki, kółka itp. trochę waży, więc czasem potrafi zabrać nieco (czasem cennego) limitu bagażu w samolotu.

Re: walizki na kółkach- co macie im do zarzucenia?

6
mike pisze:Wadą jest to, że każdy ma taką samą i ciężko dojść która to Twoja w czasie odbierania bagażu na lotnisku :P

A tak poważniej to wada/zaleta zależy też od tego w jaki sposób podróżujesz - jeśli samochodem to walizka na kółkach nie jest szczególnie potrzebna, jeśli jednak transportem publicznych to jest to świetne rozwiązanie szczególnie jeśli pakujesz dużo do środka.

Oczywiście największym ryzykiem jest odpadnięcie kółek o czym wspomniał bobek90, bo bez kółek takie walizki bardzo ciężko się nosi.
Poza tym taka walizka ze względu na rączki, kółka itp. trochę waży, więc czasem potrafi zabrać nieco (czasem cennego) limitu bagażu w samolotu.
Idealnie to ujołeś, wypisał Ci wszystkie najważniejsze mankamenty, graty za dobry post, oby wiecej takich odpowiedzi

Re: walizki na kółkach- co macie im do zarzucenia?

10
Przyznam, że ode mnie zarzutów raczej nie usłyszycie. Mam walizkę na kółkach - taką średniej wielkości i trzyma się już 4 lata, a korzystam z niej często i zawsze jest naprawdę do oporu zapakowana. I nie kosztowała dużo, bo to tani, typowy model. Coś jednak jest na rzeczy bo moja znajoma w ciągu ostatniego roku pozbyła się bodajże 3 walizek na kółkach - wszystkie miały ten sam defekt - kółka albo się wyginały albo zupełnie odpadały.
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości