Nieprzeczytane posty

MALARONE sprzedam 05/2016

1
Witam,

Po planowanym dłuższym pobycie w Afryce, wróciłem, i tym samym pozostało mi do odsprzedania kilka opakowań Malarone firmy GlaxoSmithKline z data waznosci 05/2016.

Każde opakowanie zawiera 12 tabletek. Lek nowy, zakupiony w aptece za kwote 200zł (1x opakowanie).

Moja cena to jedyne 125zł. Przesyłka priorytetowa za pobraniem +15zł, przy wpłacie na konto jedyne +5zł. Kurier za pobraniem +30zł.

Możliwość odbioru osobistego na terenie Gdyni.

W tej sytuacji oszczędzasz minimum 75zł + wizyta u lekarza aby otrzymać recepte.

Warto się zabezpieczyć!
"Ukąszenia komarów odpowiadają za śmierć ponad 2 mln osób na świecie rocznie - mowa o tych osobnikach, które przenoszą zarodźca malarii. Co roku komary zarażają tym pasożytem ponad 70 mln osób. Zarodziec malarii to pierwotniak, wywołujący chorobę, która nieleczona prowadzi do bolesnej śmierci. Zaczyna się oczywiście od krótkiego kontaktu z tym uskrzydlonym stawonogiem - kontaktu, który trwa niespełna minutę i bardzo często jest niewyczuwalny."


Ekspresowa wysyłka.


Najlepiej pisać na maila: podroznik.tomek[małpa]gmail[kropka]com


Pozdrawiam, Tomek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość