Nieprzeczytane posty

Gdzie wydrukowac plakat z podrozy?

1
Chcialabym zrobic prezent mojemu mezowi i wydrukowac mu w formie plakatu nasze zdjecie z podrozy do Tajlandii. Zalezy mi na tym, zeby to nie bylo poprostu duze zdjecie, tylko cos fajnieszego :). Macie jakis pomysl gdzie mozna to zrobic? Czy takie normalne poligrafie podejma sie wydrukowania pojedynczego egzemplarza takiego plakatu? Dodam jeszcze, ze chodzi mi o rozmiar 70x50 cm i o dobra jakosc. Z gory dzieki za pomoc :)

Re: Gdzie wydrukowac plakat z podrozy?

2
To zależy. Czasem na takie wydruki godzą się nawet pracownie fotograficzne, jeżeli mają odpowiedni ku temu sprzęt, więc tam również można się zgłosić. My w każdym razie nie spotkaliśmy się z przypadkiem, żeby jakiś zakład poligraficzny komukolwiek odmówił :) Spróbuj się z nimi skontaktować, nawet telefonicznie i omów szczegóły - tak będzie najprościej.
Mamy nadzieję, że się uda! :)

Re: Gdzie wydrukowac plakat z podrozy?

3
Po pierwsze musisz zobaczyć jaki masz plik. Format który został podany jest dość spory i jeżeli fota byłą robiona jakąś małpką to zdjęcie może słabo wyglądać w takim formacie.
Następnie, standardowo odpalamy allegro i tam wyszukujemy tanich a zarazem dobrych firm z NASZEGO miasta. Dzwonimy dogadujemy się co i jak, później polecam odwiedzić taki punkt i wydrukować zdjęcie w małym formacie i dobrać poprawne kolory. To że fotka wygląda fajnie na kompie nie oznacza że będzie wyglądała dobrze w druku.
Jak dobieżmy kolory to zaczynamy druk na dużym formacie i po kłopocie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości