Nieprzeczytane posty

Pogoda

1
Witam :) Postanowiłem założyć temat pogodowy, można tu pisać relacje
pogodowe z rożnych miejscowości, szczególnie z ciekawych zjawisk atmosferycznych.

Ja interesuję się między innymi sprawami meteorologii , szczególnie grożnymi zjawiskami
więc będę w tym temacie informował czasami o nadciągających większych zmianach aury
np.silnych wiatrach , burzach, ulewach, śnieżycach itp.

Pozdrawiam !

Re: Pogoda

2
IDZIE ZIMA !

Jutro ochlodzenie i opady śniegu. Dziś w wielu miejscach w Polsce temperatury jeszcze
były wysokie ok.+10* i powyżej ale rozpoczyna się już spływ zimnego powietrza z północnego zachodu.

Śnieg sypie już na południu i zachodzie Dolnośląskiego i to właśnie w tych rejonach
w ciągu najbliższej doby spadnie najwięcej śniegu.

Modele synoptyczne prognozują że w piątek po południu pokrywa śnieżna pojawi się na przeważającym obszarze kraju.
Najwyższa grubość pokrywy śnieznej powstanie na południowy zachodzie i zachodzie Dolnego Śląska,nawet 10-13cm.

Początek grudnia zimowy, noce mrożne i trochę sniegu.

Re: Pogoda

8
Zuzka pisze:U mnie śniegu nie widac. Jeszcze. :D
We wtorek powinna pojawić się pokrywa śnieżna w Wielkopolsce(ale nie za wielka) ;)

A jutro tj. w niedzielę pokrywa śnieżna będzie wzrastać w woj. Podkarpackim,Lubelskim,Małopolskim
-powinno sypnąć na Podhalu. W poniedziałek również może sypać na Pd.wschodzie i na wschodzie.

Najblizsza noc mrożna wszędzie.

Re: Pogoda

10
Według mnie nie. Owszem są zapowiadane opady śniegu, ale nieduże. Dla Wrocławia synoptycy przewidują, że do wtorku 11 grudnia spadnie maksimum 5 cm śniegu. A prognozy długoterminowe przewidują nadejście jeszcze przed świętami odwilży.
A dziś u mnie jest pochmurnie z rozpogodzeniami, przelotnie pada śnieg i jest 0 stopni. Rano było -5.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości