Nieprzeczytane posty

Re: Czym zajmują się nasi forumowicze.Praca,zainteresownia i

3
Nie ma nic gorszego niż niemożność realizacji swoich pasji,nawet kosztem ważniejszej idei takich jak wykształcenie. Pocieszającym jest fakt iż już niedługo będziesz znów w swoim żywiole.

Ps końcówka postu podobała mi się najbardziej. ;) Wychodzę z tego samego założenia. :D


Jeśli chodzi o mnie to jest tego cała masa.Właśnie kończę studiować angielski,i za parę tygodni zaczynam kurs związany z moją drugą pasją,jaką są komputery ( administracja sieci,techniczne wsparcie,strony internetowe).

Za ok 1,5 roku zamierzam zacząć kolejny kurs,tym razem związany z moją pasja do podróży "Turystyka i Podróże" w końcu dowiem się jak wygląda praca w biurze podróży od podszewki ( i wiele więcej).

Na koniec ( również jak dobrze pójdzie )to za ok 1,5 roku Uniwersytet (Hiszpański+ praca tłumacza)

ZAWSZE WYCHODZĘ Z ZAŁOŻENIA ŻE TRZEBA DĄŻYĆ DO ZAMIERZONYCH CELÓW, I BEZ PRZERWY ROZWIJAĆ SAMEGO SIEBIE. NIE WIADOMO GDZIE BĘDĘ ZA PARĘ LAT,MOŻE TO BĘDZIE WŁAŚNIE HISZPANIA. ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Czym zajmują się nasi forumowicze.Praca,zainteresownia i

4
Nie zdążylem sie zastanowic,a temat juz sie rozwija.Nie mam takich planow,ale dodam cos od siebie.


Co do pracy to branża spożywcza,natomiast jesli chodzi o zainteresowania to oprócz podróży interesuje się internetem a konkrtnie wszystko co w sieci piszczy ( film,muzyka,nowinki) troszke z dzieniny motoryzacji.
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy

Re: Czym zajmują się nasi forumowicze.Praca,zainteresownia i

6
Z wykształcenia - dyplomowany hotelarz i ... filolog
Zawodowo - marketingowiec i statystyk (wcześniej pani od polskiego)
Prywatnie - matka, beginka, pion administracyjny grunwaldzkiej chorągwi :mrgreen:
Uspokaja mnie - cerowanie (maniakalnie), fantasy (nałogowo w formie książek), szycie, wyszywanie i opracowywanie regulaminów służb wartowniczej i markietanek oraz zgłebianie tajników sredniowiecznych tanców (czy też raczej wczesnorenesansowych) wrzucę na półkę zajęć "płotek"

przy okazji:
Obrazek
:lol:

Re: Czym zajmują się nasi forumowicze.Praca,zainteresownia i

9
Nie moi drodzy to nie ja ;) ;) choć pomysł bardzo ciekawy (praca i obowiązki nie pozwalają mi odwiedzić rodzinnego Wrocławia).Backpacker masz rację każde moje poczynania związane z podróżami i turystyką znajdą się na naszym forum w pierwszej kolejności ,tak czy inaczej dziękuje za zainteresowanie swoją osobą. :)

Swoją drogą od dawna noszę się z zamieram nowego działu spotkania forumowiczów,jednak jak wiecie nasze forum jest stosunkowo młode i trzeba będzie jeszcze troszkę poczekać ;) ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron