Nieprzeczytane posty

Re: Co teraz robisz

4
Właśnie zaczynam przygotowanie do wyjazdu na Bornholm, szczególnie, że wcześniej czeka mnie jeszcze wesele znajomych ;) Wyjeżdżamy w niedziele, jak wydobrzejemy. Rower przygotowany, po przeglądzie, zakupimy bagażnik i sakwa, a nawet zapasowa denka ;) trzeba popracować nieco nad minimalizacją bagażu i będzie można ruszać w trasę. Przez najbliższy tydzień najprawdopodobniej mnie nie będzie, także wszystkich pozdrawiam i mam nadzieje, podzielić się z Wami samymi dobrymi przygodami i informacjami po powrocie ;)
byle dalej...

Re: Co teraz robisz

5
Baw się dobrze,będziemy czekać na twoją relację z wyprawy. ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Co teraz robisz

8
No to faktycznie kiepsko,ale nie martw się może coś się zmieni i uda ci się gdzieś wyskoczyć. :)

A może kilkudniowy wypad rowerem ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Co teraz robisz

10
Dzisiaj,i nie tylko dzisiaj odpoczynek w rodzinnym mieście.Czyli moi mili.Kino ( uwielbiam filmy),zimne piwko,upajanie się słoneczkiem,no i oczywiście piękny wrocławski rynek,oczywiście dostęp do internetu i ulubione podroze-forum.pl :D

co do postu powyżej.

Uwielbiam grzyby, idealny sposób na urlop :D :D
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości