Nieprzeczytane posty

Re: Co teraz robisz

32
Podzielę się i ja tym co robię. Mianowicie wspominam ostatni wypad na narty, swoją drogą bardzo udany. Nie ma to jak oddać się białemu szaleństwu w całości. A planuję już powolutku jakiś wyjazd w okolicach Wielkanocy. Może SPA albo inny wyjazd wypoczynkowy. Najlepiej nad morze :) Marzy mi się odetchnąć trochę od tego całego zamieszania życia codziennego. A poza tym piję wino :)

Re: Co teraz robisz

33
W tej chwili zastanawiam się nad wyjazdem na majówkę lub wielkanoc. Bardzo chciałabym zmienić swoje otoczenie chociaż na trochę, gdyż jestem osobą dość bardzo zapracowaną i nieczęsto zdarza mi się wyjechać gdzieś z miasta. Chciałabym taki wyjazd przede wszystkim przeznaczyć na relaks i wypoczynek oraz oczywiście sport.

Re: Co teraz robisz

36
A to cieszę się w takim razie bardzo, że moja wypowiedź skłoniła Cię do takiego działania ;) ja właśnie też lubię sobie pomarzyć, tym bardziej, że nieraz nie ma czasu na realizację tych planów, dlatego często wybiegam myślami trochę w przód. I tak właśnie jak myślałam o majówce, to teraz zastanawiam się nad wakacjami :D Jakoś zawsze człowiek pragnie tego czego nie może w tym momencie osiągnąć wczasy nad morzem czy może w górach, a może tu i tu i jeszcze gdzieś za granicą :D W każdym razie polecam takie podróże palcem po mapie, bo dają nam chwile oddechu, relaksu i wyciszenia po ciężkim dniu, a marzenia uskrzydlają człowieka i sprawiają, że stajemy się ciekawszymi osobami :D

Re: Co teraz robisz

40
Zbliża się weekend majowy więc czas coś zaplanować ciekawego. Ciekawe czy będzie ładna pogoda, a nie jak w tamtym roku padał śnieg, no aura zdecydowanie nie na majówkowe wyjazdy. Ja bym chciała wyskoczyć w tym roku w góry, ale jak mam nałożyć zimowe buty to raczej zrezygnuję z tego pomysłu.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości