Nieprzeczytane posty

Mundial 2010 RPA

1
Oglądacie ? Kibicujecie ?

Jak dla mnie mundial pełen niespodzianek. Z wuwuzelami i kiepskimi sędziami w rolach głównych. Gdybym miał stawiać kasę na wyniki, przegrał bym prawdopodobnie wszystko.

Dziś wieczorem zapowiada się bardzo dobry mecz: Hiszpania - Portugalia.

kogo obstawiacie na mistrza ?
byle dalej...

Re: Mundial 2010 RPA

2
Niestety nie miałem sposobności na oglądanie zbyt wielu meczy.Brak czasu.Jednak niebawem ćwierć finały a co za tym idzie walka zaczyna się na dobre,więc nie można przepuścić takich emocji.Co do faworytów to jak dla mnie Brazylia n1 a dalej zobaczymy.A jakie są wasze typy :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mundial 2010 RPA

4
Kibicuję Hiszpanii. obserwując jednak większość meczy, obawiam się, że wygrają Niemcy - a nie pałam wilka sympatią do tej drużyny... Mam nadzieje, że Argentyna sobie jakoś z nimi poradzi.

A co sądzicie o wprowadzeniu do sędziowania pomocy technicznych (powtórki, fotokomórki) ? Bo jak patrzyłem na błędy sędziowskie, które w bardzo dużym stopniu wpływały na wyniki, to jestem jak najbardziej za!
byle dalej...

Re: Mundial 2010 RPA

5
Co do wszelkiej pomocy mającej na celu subiektywną ocenę meczów,jestem jak najbardziej na tak.Pomysł może również odnieść odzwierciedlenie w zaprzestaniu wszelkiego rodzaju prób korupcji ze strony sędziów a także działaczy sportowych.

Jeśli chodzi o Niemców to nie dziwi mnie fakt iż grają na 110 procent.Za wygranie meczu dostali extra 50 000 Euro.Swoją drogą zastanawiam się jak grali by nasi piłkarze będąc świadom takiej premii. :D :D

Ja mógłbym zagrać sam przeciw Brazylijczykom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mundial 2010 RPA

6
Teraz po meczu Niemcy-Argentyna,a także wyeliminowaniu Brazylii :o :o :o nie ulega wątpliwości że największe szanse mają Niemcy :x :x :x .I choć nie przepadam za nimi muszę przyznać że grają na wysokim poziomie.Pomimo tego sercem będę za Holandią.

A jakie są wasze typy ??
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mundial 2010 RPA

7
Niestety mam te same obawy :/ Nie wiem czy ktoś jest w stanie zatrzymać niemiecką drużynę. Jak już pisałem serce pozostawiam przy Hiszpanii, rozum niestety wskazuje na Niemców. Faktem jest, że z Serbami im się nie udało, może tym razem też trafi im się gorszy dzień... Finał Hiszpania-Holandia taki chciałbym zobaczyć.
byle dalej...

Re: Mundial 2010 RPA

8
No i chyba będziemy mieli okazje zobaczyć finał w pięknym stylu Hiszpania-Holandia..Niemcy pokonani,muszę przyznać że Hiszpania grała niesamowicie.Oby tak dalej.Jakie są wasze typy mistrza ?

Holandia czy Hiszpania ??
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mundial 2010 RPA

9
No proszę :)

po raz kolejny człowiek przekonuje się, że trzeba słuchać serca, nie rozumu! Spełniło się czego chciałem. Lubie obie drużyny, nieco bardziej jednak Hiszpanie i to im będę kibicował. Myślę, że w tym momencie puchar należy się im najbardziej.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron