Nieprzeczytane posty

Przyszłość podróżnika i jego rodziny

1
Hey

Jestem nowym użytkownikiem tego świetnego portalu, wcześniej więcej czytałam, pisać nie pisałam bo uważałam, że nie mam nic aż tak bardzo intrugujacego i ciekawego do zaprezentowania wam. Kocham podróże, często też staram się wybierać na wycieczki, również po naszym pieknym kraju. Kocham żeglować.

Ale wracając do tematu ostatnio zostałam zaproszona przez koleżanke do udziału w jakimś konkusie na facebooku.
Oczywiście nie jestem entuzjastą konkursów ale zaintrygował mnie portal który go organizował i tak po częsci odnosił się on, również do mojej pasji.

Często podróżuje równiez przez moją prace, wtedy zostawiam rodzine na kilka dni a czasami tygodnie samych. zasanawiałam się jak moge im pomóc w razie np jakiegoś mojego wypadku. Przecież moj mąż nie ma pojęcia o miejscu znajdowania się wielu ważnych dokumentów w naszym domu i ciagle mu w koło macieja powatrzam ten segregator jest od tego ten zawiera dokumety dziecka. W Stanach spotakałam sie z portalami, które oferują możliwość zamieszczenia dokumentów u nich na serwerze a po ewentualnym wypadku osoba wyznaczona otrzymuje wszelkie informacje i dokumenty jakie pozostawił po sobie użytkownik.( NIestety nie oferują swoich usług w Polsce:( )

Długi czas zastanawialam się czy cos takiego jest w polsce i wsumie przez facebooka - znalazłam portal w polsce ,który również się tym zajmuje:). Przesyłam linka do strony tego konkursu może komuś on się spodoba albo kogos zaintryguje idea tego fajnego portalu
http://www.facebook.com/pages/Bank-Na-W ... 5391644125

Pozdrawiam
:)

Re: Przyszłość podróżnika i jego rodziny

2
Tak naprawde to chyba da się to wszystko załatwic za darmo. Można skorzystać z usługi SkyDrive i zgrać wszystkie ważne pliki na dysk sieciowy. SkyDrive oferuje 25GB przestrzeni dyskowej - to więcej niż zazwyczaj potrzeba na wszystkie prywatne dokumenty.
Pozostaje tylko przydzielić dostęp poszczególnym osobom i ... gotowe.
Poza tym masz dostęp do danych z każdego miejsca na świecie gdzie dociera internet.
Zdaje się że google również ma podobną usługę

Re: Przyszłość podróżnika i jego rodziny

3
hey
dzięki za komentarz. :)

Za twoje radą przyjrzałam się bliżej usłudze SkyDrive i doszłam do wniosku, że jednak aletrantywna opcja w postaci portalu banknawypadek.pl jest mi mimo wszytsko bliższa.
Doszłam do wniosku, że lepiej zaufać temu portalowi, ponieważ portal jest dobrze chroniony i nikt nie włamie się do mojego konta.
Narazie zologowałam się na tym portalu na 14nasto dniowy okres próbny więc zobaczymy ;). Jeżeli spelni moje oczekiwania to będą mieć nowego klienta a jeżeli zawiedzie on moje oczekiwania przejde do konkurencji :D

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości