Nieprzeczytane posty

Dream Park w Ochabach

1
Piękny park w Ochabach, mnóstwo rozrywki dla dzieci jak i dorosłych. Park jest ogromny mieści się w nim park ruchomych dinozaurów, park linowy, miniatury budowli, oraz wiele wiele innych atrakcji polecam każdemu do odwiedzenia tego miejsca

Re: Dream Park w Ochabach

2
To zdecydowanie NAJGORSZY park rozrywki jaki odwiedziłem z naszą rodziną. Cena 23 zł tylko za wstęp na teren ośrodka to początek rozczarowań i czasu spedzonego wśród zawiedzionych opiekunów. Jeśli odrzucić najlepsze opinie napisane pod zamówienie (pozdrawiam Panią Anetkę) to zostają skrajnie ZŁE! Cena: 23 wejście, 20zł kilkuminutowe zwiedzanie ekspozycji w 3D, kolejne 20 zł od osoby to kino, park linowy znów 20 zł, a UBOGA oferta miniatur i SKĄPA kolekcja kilku dinozaurów nie pozwala porównać do Inwałdu czy Zatora.
Zdecydowanie nie polecam!!! No chyba że ktoś szuka okazji aby wydać szybko kilkaset złotych i wrócić ze złymi wspomnieniami.

Re: Dream Park w Ochabach

3
todo9 bardzo się cieszę że trafiłam na twoją opinię, bo mieliśmy się tam wybierać jak się zrobi ciepło ale znajomi mówili mi że tam drogo jak czort,ale na ich stronie nie wynika że za wszystko trzeba będzie tyle pieniędzy dopłacić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości