Nieprzeczytane posty

Re: Buty do biegania

17
Witaj

Używałem butów do biegania firmy Adidas i niemal za każdym razem byłem zadowolony. Oczywiście mam na myśli buty troszkę z wyższej półki. Teraz nosze buty asics i muszę przyznać że do biegania są jeszcze lepsze. Niestety szybko zaczęły się rozklejać.

Buty asics z wyższej półki są sporo droższe od Adidas.

Podsumowując jeśli zależy nam na ogólnym chodzeniu i sporadycznym bieganiu to adidas, są wytrzymalsze, jeśli chodzi o samo bieganie to asics-y - są do tego stworzone

Jeśli chodzi o wątek to poniższe firmy wypadają najlepiej

Wyłącznie do biegania

Asics
Addidas
Nike
Reebok

Do chodzenia i czasem do biegania
Adidas
Nike
Asics
Reebok

Oczywiście pamiętajmy że czasem trafiają się rewelacyjne sztuki z każdej z powyższych marek, stąd ciężko jest napisać jednoznacznie która firma jest najlepsza.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Buty do biegania

18
Osobiście miałam buty do biegania Adidasa i Asics. I dla mnie właściwsze okazały się Asics. Co prawda jeżeli nałoży się niewłaściwą skarpetę to, nie ma cudów, nawet najwygodniejsze buty w końcu obetrą. A jeżeli chodzi o te z Lidla - kolega, z którym biegałam takowe właśnie posiadał i nie słyszałam, żeby się skarżył. Chociaż wygoda to jedno, nie wiem jak u nich z wytrzymałością. No bo jak po piątym biegu w deszczu mają się rozkleić...
Zatem oczywiście przede wszystkim wygoda, ale zaraz potem wytrzymałość, jak dla mnie.
Podróżując odkrywasz samego siebie.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości