Nieprzeczytane posty

Wasza strona startowa?

1
Ciekawi mnie - jaką macie stronę startow? U mnie zaesze był problem z podjęciem decyzji, co mam widzieć po włączeniu internetu i prawie cały czas była ustawiona pusta strona. ostatnio trochę eksperymentuję i poszukuję idealnej strony startowej. Może coś mi doradzicie? Wiadomości ? Rozrywka poczta, portal społecznościowy? Na co postawić? Co się sprawdza?
byle dalej...

Re: Wasza strona startowa?

2
To może ja zacznę. Oczywiście wszystko uwarunkowane jest zainteresowaniami, tak jak wspomniałeś odnośnie swojej strony startowej, którą testujesz (pisałeś o tym w innym wątku) ja również preferuje kilka stron dostępnych z jednego poziomu .W moim przepadku jest to zwykła Opera gdzie po otwarciu mam dyspozycji kilka stron w tym nasze forum oczywiście. Choć tak naprawdę główną stroną startową jest Google, ponieważ dzienne przeglądam sporo serwisów jest to najwygodniejsza opcja, przynajmniej dla mnie :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wasza strona startowa?

4
Ja nie mam ustawionej strony startowej, ponieważ codziennie szukam w internecie czegoś innego ;) a poza tym przed zamknięciem przeglądarki muszę mieć obowiązkowo pozamykane wszystkie karty, więc jak następnego dnia uruchamiam przeglądarkę to pokazuje mi pustą kartę :) Adresy stron które lubię i odwiedzam ( jak to forum ;) ) mam zapisane w zakładkach i tak jest dla mnie najwygodniej :)

Re: Wasza strona startowa?

6
nie znoszę stron startowych! co za bezsnens. ustawisz sobie fejsbuka i jak tylko tam zajrzysz, zapomnisz po co włączyłeś w ogóle komputer :lol: podoba mi się opera i chrome ze względu na to, że oferują bezpośredni dostęp do zakładek. ale co kto lubi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości