Nieprzeczytane posty

Re: Dokąd na wakacje 2018

3
Ja w tym roku jadę do Gdańska. Aż wstyd się przyznać, ale nigdy jeszcze tam nie byłam. W sierpniu urlop, także jeszcze miesiąc i wakacje. :) Mam już zrobiony wstępny plan, co, jak i gdzie. Jak znacie coś naprawdę godnego polecenia- od zabytków po knajpki- to piszcie. Mi się marzy ta restauracja: http://www.hiltongdansk.pl/restauracje.html - wygląda bardzo ekskluzywnie, ale czasem można zaszaleć. 8-) Może był ktoś? Pozdrowienia!

Re: Dokąd na wakacje 2018

6
Mnie jeszcze wakacje czekają, ale jeszcze do nich jeszcze mam do nich sporo czasu gdyż z chłopakiem planujemy wyjechać na sylwestra i parę dni na jakieś ciepłe wyspy. Tz dla mnie jeszcze nie są znane, chłopak ma wybrać i zrobić dla mnie niespodziankę. Ale na pewno już wiem, że jedno moje marzenie się spełni, aby spędzić sylwestra leżąc na plaży i się opalać. :)

Re: Dokąd na wakacje 2018

7
sanderson pisze:Filipiny, Sri Lanka i coś bliżej może Serbia? :D Mam ochotę na jakiś krótki trip w Europie, jeszcze nie wybrałam miejsca
Sebia jest perfect, polecam!
Ewentualnie Albania. :)
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości