Nieprzeczytane posty

Problem z biurem podróży

1
Hej, podczas wakacji z których właśnie ( całe szczęście że to się w ogóle udało ) wróciłem miałem bardzo nieprzyjemną sytuację z biurem podróży, mianowicie po przylocie ( był opłacony nie było z nim problemu ) okazało sie że w hotelu nie ma dla nas rezerwacji, żadne atrakcje i wycieczki też okazały się bajką. Teraz zamierzam skierować sprawę do sądu i myślę nad wyborem prawnika. Czy kancelaria prawna Lubin będzie odpowiednim miejscem? Macie może z nimi jakieś doświadzcenie?

Re: Problem z biurem podróży

2
@nokturno ciezko doradzic nie znajac szczegolow, napisz prosze cos wiecej, ktore biuro podrozy, czy podpisales umowe i dokonales zaplaty w terminie przed wyjazdem?
Czy masz oficjalne potwierdzenie uiszczonej przez Ciebie calkowitej oplaty oraz otrzymales dokladny plan imprezy z warunkami umowy?
Czy kontaktowales sie z biurem podrozy i jakie jest ich obecne stanowisko w tej sprawie?
Pozdr.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron