Nieprzeczytane posty

Gdzie zostawić psa podczas wyjazdu?

1
Witam serdecznie,
Dzisiaj wiele ośrodków turystycznych niestety nie pozwala zabierać ze sobą zwierząt, w tym również psów. Niestety nie zman nikogo, kto mógłby się zaopiekować moim psem podczas wyjazdu na ferie. . Czy myślicie, że hotel dla psów to dobre rozwiązanie? Szukam właśnie jakiejś alternatywy, bo chcę wyjechać na ferie i nie mam co z nim zrobić. Znajoma poleciła mi [urlhttp://psipensjonat.com.pl/o-nas/dojazd/]Pensjonat dla psów[/url] pod Warszawą "U Zoopsychologa", który jest prowadzony przez psią psycholożkę, panią Magdę Pawlak. Czy słyszeliście coś o tym hotelu?

Re: Gdzie zostawić psa podczas wyjazdu?

3
Myślę, że najlepiej poszukać opinii o tym hotelu na forach tematycznych dot. psów.
Poza tym wg mnie wskazana byłaby wizyta adaptacyjna, zapoznawcza i ew. próbne zostawienie tam psa na 24h. Jakby co odbierzesz psa wcześniej, w wyjeżdżając na wakacje nie będziesz mógł zareagować. To musi być miejsce sprawdzone.
Nie masz możliwości zmiany planów wakacyjnych tak, by zaprać stwora ze sobą?
Moi znajomi korzystają z podobnego rozwiązania tj hotelu i wszyscy wydają sie zadowoleni.

Re: Gdzie zostawić psa podczas wyjazdu?

6
Nie zostawiłabym psa w obcym dla niego miejscu. Hotele dla zwierząt mimo, że przystosowane i może z dobrą opieką (chociaż z tym to też różnie może być) nie zastąpią psu opiekuna, do którego jest przywiązany. Więc albo znaleźć takie miejsce, gdzie może jechać z tobą, albo faktycznie zostawić pod opieką kogoś z rodziny, kogo zna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron