Nieprzeczytane posty

Re: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

2
latogolas663a pisze:Zauważyłam ze pojawiły mi sie pierwsze zmarszczki pod oczami,jaki krem pomoże i zapobiegnie powstaniu nowych?Mam 30 lat,moja skora nie toleruje tłustego kremu.
Po za tym pojawiło mi się dość sporo na policzkach czarnych zaskórniaków co z nimi zrobić i jaki krem pomoże sie ich pozbyc?
Ze wzledu na czarne zaskorniaki proponuje najpierw skonsultowac z dermatologiem.
Pozniej mozna zapytac w jakims profesjonalnym salonie kosmetycznym.
Nie sugerowalbym sie poradami na forum podrozniczym. :-)

Zycze zdrowia i pozdrawiam.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

4
Kuracja kwasami na pewno pomoże, ale najpierw skonsultuj się z dobrym dermatologiem albo przynajmniej zajrzyj na dobre blogi kosmetyczne (Arsenic, MademoiselleEve) czy strony producentów (Biochemia Urody daje mnóstwo porad o stosowaniu kwasów). Dermatolog mógłby Ci doradzić kurację Atredermem - trochę ekstremalne i trzeba bardzo uważać na stan skóry i jej pielęgnację, ale zaskórniki znikną, a drobne zmarszczki się wygładzą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości

cron