Strona 1 z 1

Nowe trasy Ryanaira.

Nieprzeczytany postNapisane: 08 sty 2015 15:45
przez admin
Nowe trasy Ryanaira.

ryanair-aircraft-(2).jpg


Ryanair nieustannie poszerza swoją ofertę zagraniczną. Najnowsze kierunki, ogłoszone ostatnio to Ateny w Grecji oraz Lizbona w Portugalii.
• Sezon letni 2015 roku przyniesie turystom z Polski aż 32 nowe połączenia lotnicze. Odtąd wraz z Ryanairem będziemy mogli udać się niemal w każdy zakątek świata, m.in. do Aten, Lizbony, Fuerteventury, Glasgow, Gran Canarii, Madrytu czy też Terenyfu.
• Co więcej, według informacji udzielonych przez przewoźnika, wraz z utworzeniem nowych połączeń w parze idzie również zwiększenie częstotliwości lotów. W tym roku do Alicante będziemy mogli polecieć 3 razy w tygodniu, Barcelony – 5 razy w tygodniu, zaś do Eidenhoven – 4 razy w tygodniu. Natomiast do takich miejscowości jak Oslo, Rzym, czy też Paryż samoloty będą startowały codziennie. Zadecydowano również o zwiększeniu częstotliwości lotów krajowych – przykładowo do Gdańska czy Wrocławia będziemy mogli się udać aż dwa razy dziennie.

Re: Nowe trasy Ryanaira.

Nieprzeczytany postNapisane: 23 cze 2015 13:37
przez Sajmon
do ilu kilo bagaż?

Re: Nowe trasy Ryanaira.

Nieprzeczytany postNapisane: 23 cze 2015 13:45
przez Marghot
bagaż standardowo, do nowych miejsc docelowych obowiązują te same zasady. Zatem 5kg podręcznego, a wszystko ponad to do luku za odpowiednią opłatą.

Re: Nowe trasy Ryanaira.

Nieprzeczytany postNapisane: 29 wrz 2016 11:13
przez ngobs
Ryanair od 1 listopada będzie latał do Londynu.

Tylko są możliwości na dwa lotniska londyński - Ryanair lata na Stansted, Wizzair lata do Luton.