Nieprzeczytane posty

Gdzie....nad morze

1
Czesc, czy ktos z Was moze polecic takie miejsce na swiecie, gdzie mozna wybrac sie w Sierpniu - Wrzesniu gdzie bedzie:
Cieple Morze, Lasy, Parki Narodowe, Jeziora....jednym z takich krajow jest USA, ktore mam juz dosc dobrze objechane, wiekszosc parkow widzialem, przeszedlem sporo szlakow i kapalem sie na florydzie....a czy jest jeszcze taki kraj, gdzie mozna wykapac sie w ciplym morzu i pozwiedzac nautre? (nie przepadam za zwiedzaniem miast) dzieki (y)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2015 11:56 przez fredperry, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Gdzie....nad morze

2
z tamtej strony Wielkiej Wody, to podpowiedziałabym Kanadę, problemem może być wystarczająco ciepłe morze ;)
Isla Margarita, Park Narodowy Canaima, Archipelag i Park Narodowy Kornati.
Turcja Egejska jest ciepła, są tam parki narodowe; Namibia; Bali. To tak na szybko.

Re: Gdzie....nad morze

3
Dzieki ! Wlasnie mysle o Kanadzie ale tam ciezko z ta ciepla woda jednak - sprawdzalem temperatury ale te parki, jeziora i gory sa wspaniale, Kornati bylem - potwierdzam super, pozostale oblookam za chwilke :) Dzieki....mam tez kilka miejsc, gdzie na bank nie chce jechac - Tunezja, Egipt - nidy tam nie bylem ale jakos mi nie po drodze

Re: Gdzie....nad morze

9
Jeśli chodzi o morze to kocham nasz Bałtyk, czuje się tutaj chyba najlepiej. Może to wynikać z faktu, że rodzice od dziecka zawsze wozili nas na kolonie właśnie w to miejsce, każda miejscowość jest inna, ale zawsze znajdą się atrakcję, które zadowolą :D Latem panuje tam niesamowity klimat, który po prostu kocham :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości