Nieprzeczytane posty

Sierpień gdzie warto pojechać? studenci

1
Witam

Planuję wycieczkę z trójmiasta 3,4 dni w sierpniu ( wiek około 20 lat ;) ). Chcemy pozwiedzać, pobawić się i odpocząć. Chcemy jechać tanim kosztem, zaoszczędzić na tym co się da bo luksusów mieć nie musimy. Byłam juz w Toruniu. Nie mam doświadczenia w podróżach więc nocleg blisko centrum tak żeby się nie pogubić :) na razie moim pomysłem jest Kraków. Myślałam też nad takimi miejscami jak Kołobrzeg.
I moje pytanie : Co polecacie, gdzie warto pojechać zobaczyć coś ciekawego?

Re: Sierpień gdzie warto pojechać? studenci

2
Kraków w sierpniu jest fajnym pomysłem, ale tylko jak nie ma upałów... w gorące dni jest tam naprawdę patelnia i nawet Planty i parki nie pomagają :shock: polecam za to Wrocław, klimatyczne miasto, można zwiedzić rynek, Halę Stulecia, zoo z jedynym w Polsce afrykarium, Panoramę Racławicką, Park Szczytnicki, a wieczorem wybrać się na pokaz świetlny fontann przy Pergoli lub na romantyczny Ostrów Tumski :)

Re: Sierpień gdzie warto pojechać? studenci

5
z Trójmiasta powinniście sobie podarować Sopot, no chyba żeby wpaść i zobaczyć :)
Po raz kolejny uznano Sopot za najdroższe miasto w PL.
I to nie tylko noclegi w 5* hotelach, ale i kwatery, jedzenie - drogo tam generalnie jest.
Gdańsk i Gdynia, jako miejscówka do spania są średnio o ok.50% tańsze od Sopotu

Re: Sierpień gdzie warto pojechać? studenci

7
Witam,
Jeśli chodzi o okolice Krakowa to polecam znajdujący się 60 km na południe ośrodek wypoczynkowy Ostoja Górska Koninki. Niepowtarzalny klimat i wyjątkowe miejsce. W dodatku idealne dla studenta bo nie drogo ...jeśli chcecie się odciąć od rzeczywistości to to jest najlepszy wybór -- brak zasięgu telefonicznego i ogólnie "koniec świata"... asfaltówka niepostrzeżenie zmienia się w szlak na najwyższy szczyt Gorców (Turbacz). Wiem, że już trochę późno piszę, ale w ferie zimowe warto pomyśleć, tym bardziej, że jest tam kilka stoków narciarskich ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości