Nieprzeczytane posty

Gdzie i z kim na narty w Alpy?

1
Panie i Panowie czy moglibyście nam polecić jakiś fajny i niedrogi wyjazd na narty w Alpy? Chcemy w tym roku po raz pierwszy wyjechać poza nasze ojczyste tereny i szukamy czegoś odpowiedniego i w dobrej cenie. Nie muszą to być kurorty pięciogwiazdkowe ale fajnie gdyby były na dobrym poziomie. Oczywiście zależy mi też na sprawnej organizacji bo mamy z tym różne doświadczenia.

Re: Gdzie i z kim na narty w Alpy?

2
kermitt pisze:Dla mnie wyjazdy ze SnowShow są b.fajnie zorganizowane.
Byliśmy w tamtym roku w Alpach francuskich i wyjazd zrobił na nas takie wrażenie, że w tym roku znowu wyjeżdżamy :)

Powiem Ci z własnego doświadczenia, że jak pierwszy raz wyjedziesz poza Polskę na szusowanie(chodzi mi tutaj o Alpy) to naprawdę poczujesz różnicę. Nie chcę narzekać na nasze tereny ale dla mnie to dzień do nocy.
Opinie w sieci mają dobre. A mógłbyś cokolwiek więcej napisać o szkoleniach które organizują, opłaca się?

Re: Gdzie i z kim na narty w Alpy?

3
Witaj, bardzo ciężko jest znaleźć wyjazd w Alpy w sezonie tanio. Ja wybieram się już w następny poniedziałek do Davos. Lecę do Mediolanu, ponieważ loty są dużo tańsze, następnie pociągiem do Tirano a stamtąd Bernina express do Davos. Oczywiście pociąg jest bardzo drogi dlatego można go zastąpić normalnym pociągiem, który podąża dokładnie taką samą trasą. Jest to dość długa droga ale już jazda pociągiem przez alpy jest nie lada atrakcją.

Oczywiście stoki są bajeczne, niestety bajeczne są również ceny

http://www.davos.ch/en/cable-cars/winte ... ckets.html

O wiele taniej wydaje się wyjazd w Alpy bawarskie.

http://www.tiscover.com/de/kierunek-wyj ... arciarskie

Możesz spróbować jechać autobusem np Berlina a tam kolejnym, lub szukać tanich lotów.

Już niebawem wstawię relację z Davos, więc będziesz mógł ocenić
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Gdzie i z kim na narty w Alpy?

4
No właśnie to pierwszy wyjazd dlatego wolałbym zobaczyć co i jak, żeby nie ryzykować samemu co najmniej na początku. No i kwestia finansowa, ale to chyba każdy z mniej zasobnym portfelem tak podchodzi. Ogólnie dzięki za pomoc chłopaki, porozmawiam z żoną i wtedy zdecyduje.

Re: Gdzie i z kim na narty w Alpy?

9
Marzy mi się wyjazd w Alpy, myślałem o Les Orre 100km tras połączonych 22 wyciągami, snowpark... brzmi ciekawie. Mam nadzieję, że uda mi się wziąć urlop i wyjechać trochę poszaleć na nartach. Może ktoś z Was był w tych okolicach i może się podzielić wrażeniami? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości