Nieprzeczytane posty

200km od Lubina.

1
Cześć wszystkim ;)

W środku października planuję porwać dziewczynę i dziecko (2 letnie) do jakiegoś miłego miasta (Lubin zdecydowanie takim nie jest). Przede wszystkim - odpocząć. Wyjazd krótki, na 3-4 dni i zdecydowanie w tygodniu (tj. poniedziałek-piątek).
Nie mam zielonego pojęcia gdzie jechać... Są ciekawe miasta gdzie można zwyczajnie razem miło spędzić czas? Powiedzmy, że interesuje mnie to, żeby było stosunkowo tanio i ładnie, żeby spacery były przyjemnością, a ludzie wokoło nie pałali do siebie nienawiścią. W zasadzie tylko tyle więc teoretycznie nie powinno być problemu z wyborem. Dobrze gdyby było to maksymalnie 200 kilometrów od Lubina i nie był to Wrocław. Po prostu... Uciec i zapomnieć o wszystkim choć na chwilę ;)

Proszę o jakieś podpowiedzi i pozdrawiam prawdziwie podróżujących ;)

Re: 200km od Lubina.

4
Już kilka dni temu zdecydowałem, że będzie to Kalisz, ale... Problem jest z hotelami. Niestety każdy hotel ma jakieś negatywne opinie, wiadomo, każdemu się nie dogodzi... ale moze wiecie cos z wlasnego doswiadczenia?

Re: 200km od Lubina.

6
Co polecacie zwiedzić, zobaczyć w Kaliszu? Coś co mogłoby zainteresować młodych ambitnych (z dwuletnim dzieckiem będzie ciężko znaleźć coś)... Jakieś konkretne propozycje? Może pytanie jakiej rzeczy niewolno w Kaliszu nieodwiedzić? ;)

Re: 200km od Lubina.

7
Widzę zero odezwu... No więc... Byliśmy w Kaliszu, bardzo fajne miasto, przyjaźni ludzie, za to kierowcy agresywnie jeżdżą 8-)
Hotel Stajnia Wolica w Godzieszach - polecam jak najbardziej, miła obsługa, spokojny teren i niedaleko od Kalisza (6-7km od centrum). W dodatku hotel bardzo ładny. Na minus może być hałaśliwe łóżko i słabe wytłumienie, ktoś narzekał na łazienki, ale tragedii nie ma, choć mogłoby być lepiej (zapach). Tak czy siak, jesteśmy zadowoleni. Odwiedziliśmy również zamek w Godzieszach. Generalnie bardzo polecam. Kalisz to piękne miasto, szczególnie wieczorem ;)

Pozdrawiam.

Re: 200km od Lubina.

8
Fakt, Lubin do ładnych nie należy :D
Ale Arenę ma całkiem całkiem :)
W Kaliszu nigdy nie byłam, może kiedyś się skuszę.

Natomiast polecam Jelenią Górę.
Urocze miasto, klimatyczne, można połazić po parku w Cieplicach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości