Nieprzeczytane posty

Gdzie jechac w Pazdzierniku

1
Witam
Zawsze jezdze w maju , ewentualnie lipcu. I zawsze tam gdzie najbardziej goraco. (najbardziej odpowiada mi temperatura w Egipcie). Niestety w tym roku będę mogl jechać gdzies w polowie października. Może mi ktoś doradzić gdzie wtedy można pojechać za rozsądne pieniądze a żeby było bardzo cieplo?

Re: Gdzie jechac w Pazdzierniku

2
Witaj

Propozycji jest całkiem sporo. Na początek Turcja, Cypr, Tunezja. Troszkę chłodniej choć nadal ciepło w Hiszpani ( okolice Malagi- byłem w Październiku i było wręcz gorąco). Możesz także pomyśleć o Malcie lub okolicach wybrzeża Amalfi, choć tu ceny są niesamowite ( choć można złapać tanie loty, to samo na Cypr i do Malagi.)

Jeśli chodzi o miejsca poza Europą, to polecam poniższy post

egzotycznie-w-pazdzierniku-t7505.html
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Gdzie jechac w Pazdzierniku

8
No chętnie tylko niestety ogranicza mnie budżet ok 3 tys. od osoby. Dodam ze już wybrałem Djerbe a tu dziś się okazuje ze odwołane wszystkie wycieczki 2 tygodniowe. nie wiem co się stało wiec pewnie Djerba odpadnie. Może ktoś cos poleci jeszcze?Zalezy mi przede wszystkim żeby było cieplo:(

Re: Gdzie jechac w Pazdzierniku

10
Pieniądze to niestety zawsze czynnik, który boli najbardziej ;( Ale w takim układzie może zafundujcie sobie jakiś wypas np w Wiedniu? Piekne miasto do zwiedzania, a jakby wybrać jakiś hotel spa to wypocząć naprawdę można. A na tą porę z bliższych, ale ciepłych krajów to chyba jeszcze trochę Grecja się łapie, choć o tej porze tam nie byłam, więc z doświadczenia nie wiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron