Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie zabrać dziewczynę na ostatnie 4/3 dni sierpnia?

2
Rozumiem, że skoro 3-4 dni, to w Polsce. Nie wiem skąd będziecie podrózowali. Mogę zaproponować:
Dolinę Charlotty www.dolinacharlotty.pl
Młyn Klekotki www.hotelmlynklekotki.pl
Dolsk www.villanatura.pl/

Z kwota noclegi+elegancka kolacja, nei wiem czy się zmieścisz. Możesz wybrać także jakieś miejskie hotele - może Gdańsk, albo Sopot? A może góry lub jezioro. Łatwiej będzie doradzać znając preferencje nei tylko cenowe :)

Re: Gdzie zabrać dziewczynę na ostatnie 4/3 dni sierpnia?

5
Nie podałeś żadnych detali. Od siebie poleciłbym Mazury, szczególnie Ostródę. Bajecznie miejsce, malowniczo otoczone jeziorami. Można popływać po jeziorze aż do Elbląga podążając kanałami. Co weekend na molo odbywają się koncerty, więc niezapomniana atmosfera gwarantowana.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Gdzie zabrać dziewczynę na ostatnie 4/3 dni sierpnia?

9
pkonrad pisze:Witam! :)
Ponieważ planuję gdzieś zabrać moją dziewczynę na 3/4 dni w jakieś romantyczne miejsce z romantyczną kolacją w restauracji :). gdzie polecacie żebym się zmieścił 1200-1400zł? o ile w ogóle zrobię ten wyjazd w tej cenie....
mam 2 propozycje:

1. Zakopane nie pożałujecie
2. Mazury - np Olsztyn i nocleg nad jednym z jezior (polecam nocleg u Jacka) - nie ma tłumów, a więc odpoczynek w ciszy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości