Nieprzeczytane posty

Gruzja

1
Witam wszystkich! Mam na imie Nina, jestem z Gruzji. Bylam juz w Polsce kilka razy, podrozowalam, poznalam duzo fajnych ludzi. Teraz chcialabym zaprosic Was wszystkich do Gruzji. Moge pomoc w organizacja wycieczki jesli ktos jest chetny. Pokaze wam kilna zdjec z Gruzji, i mam nadzieje ze Was ten pomysl zainteresuje.

Czemu warto do nas przyjechac?
1.Mamy fantastyczne gory
2.Najlepsze wino
3.Przepyszne jedenia
4.Gruzini sa bardzo goscinni i beda szczesliwi Was widziec
5.I u nas jest cieplo
:D
Pozdrawiam i czekam na komentarzy!!:*:*
Załączniki
69154_104148032985055_6454016_n.jpg
69154_104148032985055_6454016_n.jpg (86.82 KiB) Przejrzano 8586 razy

Re: Gruzja

3
Dzien dobry! Ciesze sie ze jedziecie do nas:) Oczywiscie moglabym Panstwu pomoc. Jesli Pan potrzebuje np. przewodnika, mam takich przyjaciol, albo jesli trzeba zarezerwowac hotel czy restauracje, czy po prostu informacje - prosze pisac.
Jakiej dokladnie pomocy Pan potrzebuje?
Pozdrawiam

Re: Gruzja

4
Również z chęcią pomogę i doradzę turystom, którzy podróżują do Gruzji samodzielnie albo szukają kontaktu do sprawdzonych biur podróży, które działają na gruzińskim rynku.

Nasza firma działa w Gruzji 365 dni w roku. Jesteśmy obywatelami Polski i Gruzji, Polakami i Gruzinami :)

Pozdrawiam!

Tamada

Re: Gruzja

8
To forum do takich nie należy ;) . Pozdrawiam
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Gruzja

9
Hej :)

Ja wybieram sie do Gruzji juz za 2 tygodnie (08.10) i przydalaby mi sie znajomosc kogos na miejscu.

Mozesz, prosze, przeslac Twoj adres mailowy zeby omowic pare kwestii?

Dziekuje.

M.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gruzja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości

cron