1234567


"Via Alpina" lub "Via Dinarica" [trekking, hiking backpacking]

W tej sekcji szukamy towarzysza na wspólne wyprawy.
qrzychu
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2019 20:07

"Via Alpina" lub "Via Dinarica" [trekking, hiking backpacking]

Nieprzeczytany post autor: qrzychu » 17 mar 2019 20:16

Uwaga! Poszukuje.
Kogo??? - Kompana/kompanki, lub grupy.
Po co??? - Na pieszy trekking. (backpacking)
Kiedy??? - Po maturze w maju :)

Na jak długo??? - Minimum tydzień, a maksimum do rozpoczęcia roku studenckiego... (żart!) myślę, że coś do około 3/4 tygodni, lecz zawsze można to wydłużyć, jeśli będziemy chcieć . Nie musimy ukończyć całego szlaku, a czasami możemy skorzystać z autostopa lub autobusu by przeskoczyć jaki fragment trasy, który nas nie interesuje.

Gdzie??? - Jeden z europejskich szlaków, rozważam "Via Alpina" bądź "Via Dinarica" (Bałkany), lub coś innego, można proponować, lecz w grę wchodzą raczej tylko państwa, których granice są otwarte, a wymagany jest tylko dowód osobisty lub paszport i najlepiej możliwość dojechania pociągiem lub autobusem.

Co będziemy jeść? Gdzie będziemy spać? - Głównie na szlaku w namiocie lub w schroniskach, czasami w hostelu lub hotelu by dobrze wypocząć i się odświeżyć, podładować telefony i aparaty. Jeść będziemy co chcemy :) Trochę suchego prowiantu + jakieś zupki chińskie i płatki owsiane podgrzewane na kuchence turystycznej przy szlaku, aż po jadłodajnie i restauracje. Lecz głównie budżetowo :)

Co do tempa podróży to jestem dość elastyczny, jak znajdzie się ktoś kto chce połykać kilometry niczym Passat sąsiada to będę w stanie dotrzymać mu kroku, lecz gdy trafi się ktoś wolniejszy to też chętnie się z nim powłóczę, podziwiając widoki i robiąc zdjęcia :)

O resztę proszę pytać w komentarzach bądź wiadomościach prywatnych. :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości